Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy vélelmezett...

Hogyan lehet egy vélelmezett bajt megelőzni?

Figyelt kérdés

Felnőtt fiam nagyon agresszív. Valószinűsíthető, hogy egy gyógyíthatatlan betegség váltotta ki nála. Arrogáns a feleségével, a családdal, alpári szavakat használ ilyenkor. Kisfiát imádja, de én mégis az unokám féltem tőle. Ha olyan a kedve játszik vele, más esetben karate mozdulattal csavarja ki a labdát az öt éves kezéből. Orvoshoz nem megy, mondván, hogy Ő nem hülye. Az egész család szenvedi ezt a körülményt. Félek, hogy visszafordíthatatlan dolgot követ el.

Nagyon köszönöm a segítő szándékú tanácsokat.


2015. aug. 9. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig csak szakember segíthetne. Meg kéne értenie, hogy nem bolond attól, hogy segítséget kér. Talán nem orvoshoz, egészségügyi intézménybe kéne menni. Hanem valami más fajta segítőhöz. Biztosan van sok, aki magán, nem az egészségügyben tevékenykedik. Így talán inkább érezné valami tanácsadónak, segítőnek, mint dilidokinak. Már ha tényleg van valami problémája és nem csak szimplán egy bunkó tahó.

Egyébként meg a felesége gondja ez igazán. Nem tűrje, hogy így beszéljen vele. Váljon el, ha veszélyezteti a gyereket vagy őt.

2015. aug. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 omba ***** válasza:
Nincs semmi módja a kényszergyógykezelésnek, azt csak majd az UTÁN rendelheti el a bíróság, ha ő nem érzékeli, hogy beteg, akkor én is azt tanácsolnám, hogy váljanak, te meg legyél az asszony és az unoka segítségére.
2015. aug. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az ilyenek nem orvos kel hanem pár pofon
2015. aug. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyetlen módon lehetne elérni h pszichológus mindenképp megvizsgálja:

Feleség elválik és a gyerekelhelyezés miatt köteles vizsgálaton részt venni a férj, ha látni akarja őt. Ha tényleg beteg, akkor majd csak felügyelet melletti láthatást engedélyeznek, pl. a családsegítőben.

2015. aug. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Egy pontatlanságot elkövettem a panaszomban: nem házasságban, hanem élettársi kapcsolatban élnek. Miután többen válást javasoltak, nem tudom ez mennyire módosíthatja, vagy befolyásolhatja a véleményeket?
2015. aug. 11. 10:17
 6/6 omba ***** válasza:

Nekem semennyire nem változik attól a véleményem, se a tapasztalatom - egyszerűbb a dolog.

Van egy csomó gyerekem, tudom, hogy ÍGY nem szabad velük viselkedni.

2015. aug. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!