Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok, tegnap fogyasz...

15 éves vagyok, tegnap fogyasztottam Cocaint, és úgy érzem hogy kívánok újjabb adagot, hogyan tudom ezt megelőzni?

Figyelt kérdés
Faj a fejem, faradt vagyok, rossz a kozerzetem, szedulok, hanyingerem van, kívánom a cigit, és kivánom.

2015. júl. 29. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Ne igyál ilyen noname energiaitalokat!


Kóla vagy Redbull.

2015. júl. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Gyönyörű szüleid lehetnek.
2015. júl. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha ez nem kamu akkor szépen tartsd titokban és ne csináld soha többet. nem vetne rád jó fényt. gondolom jó volt... de tudnod kell ,hogy a kokainnak az első adag a legjobb és 2.jára nem lesz meg ugyan az a hatás, vagy több fog kellenni.. szóval ha nem akarod börtönben végezni, drog ambulancián, kórházban akkor felejtsd el
2015. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Belőled lesznek az olyanok, akikről a szomszédok pletyiznek: "Te ennek a Lajosnak a fia mekkora drogos, semmirekellő suhanc lett még jó, hogy az én fiam nem ilyen." :D
2015. júl. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dugd el a pénzed.
2015. júl. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#1 után nem világos: te most kokaint, mármint drogot ittál, vagy a cocaine nevű energiaitalt?
2015. júl. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
69%
Szerintem valami rossz kristályt fogyasztottal maximum :D
2015. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2015. júl. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
1. kipróbáltam 2.ara tenyleg nem jó, kipróbáltam többet nem ennyi volt csok.
2015. júl. 29. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!