Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeveszett két olyan ember...

Összeveszett két olyan ember a családomban akiket nagyon szeretek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon durván összevitatkoztak, és mindkettőjüknek egy kicsit igaza van, így 50-50%-ban vagyok... Ez nem olyan vita, ez nagyon sokáig fog tartani... Itt nem elég egy "üljünk le és beszéljük meg" ez annál súlyosabb. Mit tehetnék?

2015. aug. 8. 06:26
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Így, kevés infóval azt mondom, te ebbe ne ártsd bele magad. Ha mindkettővel szeretnél továbbra is jó kapcsolatot, akkor ne állj senki mellé, mert akkor beindul a családi viszály. Így is lehetséges, hogy az egyik nagyon meg fog sértődni, hogy nem adsz neki teljes mértékben igazat.

Egyébként írnál kicsit többet? Kikről is van szó pontos, te hány éves vagy, és mi a vita tárgya?

2015. aug. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha neked a vitához semmi közöd, ne csinálj semmit. Majd ők ketten lerendezik idővel maguk között. Neked nem kötelességed senkit se pártolni. De ugyan úgy szeresd mindkettőt, ez az ő dolguk.
2015. aug. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én voltam ilyen helyzetben, a család két részre oszlott. Az egyik féllel akkor együtt laktam, tehát velük jóban voltam, a másik fele már messzebb lakott, de velük is próbáltam gyakran találkozni. Ami okozta a vitát, arról sosem beszéltünk, mert nálunk is volt igazság mindkét oldalon, de mindenki azt hitte, hogy neki 100%-ban igaza van. Nálunk 3 évig tartott a "szakadás", akkor sajnos egy haláleset hozta újra össze a családot.
2015. aug. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van egy "oka" amin súlyosan összevesztek. Ha azt az okot meg lehet szüntetni, változtani, félbevágni, akármi, akkor idővel megbékélnek. Ha az ok továbbra is fenn áll, és naponta issza mindkét fél annak levét, akkor nem nagyon fog elcsitulni a probléma. Reméljük ez az "ok" idővel megoldódik, vagy esetleg tudsz segíteni ennek megoldásában. (Ezt te tudod.) Másképp nem valószínű, hogy össze lehetne békíteni őket.
2015. aug. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!