Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Egy kis segítsé...

Mit csináljak? Egy kis segítség kellene.

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki sajnos nős. Régóta vagyunk jóbarátok, ismerem a családját, testvéreit, anyukáját, barátait, így biztosra tudom, hogy a házasság megromlott, csak a lakás miatt nem válnak. Gyerekük nincs. Nagy a vonzalom kettőnk között, tudom, hogy rendes pasi, és jó életem lenne mellette, de nem merek belevágni, mert mégiscsak egy nős ember. Én családot, gyereket szeretnék. Kezdjem ezt egy nős pasival?
2010. márc. 8. 11:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Osztom az előzők véleményét. A nős férfiak ha félrelépnek sokszor nem mondanak igazat. A feleség a hibás mindig. Mint nálad. Ha a feleség félrelépett, akkor miért élnek még mindig együtt? Miért nem az új pasijával él az asszony? Nem biztos, hogy igazat mond a pasi. Előbb bizonyítson, és csak utána legyen köztetek valami, mert ha már kezdtél vele, és mégsem válik, (mindig talál valami kifogást, hogy miért), utána sokkal nehezebb tőle megszabadulni. És hidd el, csak látod, de nem ismered. Akármit is mond.
2010. márc. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!