Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Egy kis segítsé...

Mit csináljak? Egy kis segítség kellene.

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki sajnos nős. Régóta vagyunk jóbarátok, ismerem a családját, testvéreit, anyukáját, barátait, így biztosra tudom, hogy a házasság megromlott, csak a lakás miatt nem válnak. Gyerekük nincs. Nagy a vonzalom kettőnk között, tudom, hogy rendes pasi, és jó életem lenne mellette, de nem merek belevágni, mert mégiscsak egy nős ember. Én családot, gyereket szeretnék. Kezdjem ezt egy nős pasival?
2010. márc. 8. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Házas emberrel nem kezdünk.

Ha kölcsönös a vonzalom akkor leültök, megbeszélitek.

Ha a feleségét nem szereti és érted változni szeretne...akkor lehet belőle valami, de míg házas ill. nem változtat lehet bármilyen jó ember...a gerinced fontosabb nem?

2010. márc. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem, ne kezd. Biztosan találsz szabad férfit is, aki hozzád illik.

Amúgy ha a mostani feleségét képes megcsalni veled, mit gondolsz, meddig lennél elég neki te, és nem izgatná egy fiatalabb nő?

2010. márc. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy változtatna, ha velem lenne. Tudom, hogy megbízható, mert régóta ismerem. A házasság azért ment tönkre, mert a feleség talált másik pasit.
2010. márc. 8. 12:12
 4/11 A kérdező kommentje:
Elég bonyolult, én nem akarok ilyen helyzetbe kerülni, de mi van, ha ő a nagy szerelem az életemben!?
2010. márc. 8. 12:14
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor gyorsan hagyja el, de addig ne történjen semmi köztetek...várjad meg, ő meg bírja ki...de lakásért ne maradjon vele, mert azzal eladja a lelkét...ez komoly.

Ebben az esetben sok sikert kívánok!

2010. márc. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Eddig csak rossz párkapcsolataim voltak. Miért pont iránta kell így éreznem?
2010. márc. 8. 12:21
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy valamit nem értek! A pasas azt mondja,hogy tönkre ment a házassága! Akkor miért nem vált még el?A ház miatt? Hiszen pont a válópernél szerezheti vissza a felét!De legalább mint elvált ember új életet kezdhetne..nekem már eleve az nem tetszik,hogy valaki nős emberrel kezd ki,meg az sem,hogy avval hülyítik a legtöbb nőt,hogy pocsék a házasság,és hamarosan válni fog..Ha akar tőled valamit akkor előbb váljon el..

Egy kis történet.A nővérem is hasonló nős férfiba szeretett bele..A férfinak is rossz a házassága,és a "nyavalyás asszony" ahogy ő nevezte nem hajlandó válni..(iyen sincs ha egyik nem hajlandó egy idő után akkor is szétválasszák őket,csak több idő megy el)Állandóan mondta a nővéremnek,hogy már nem is élnek szexuális életet,és semmi közös programjuk nincs..A nővérem hit neki..Másfél évig.Amikor kiderült,hogy a feleség boldog kismama,és a közös gyereküket várta..(a sors iróniája,hogy pont a nőgyógyásznál találkoztak amikor a nős pasas mosolyogva kísérte ki a feleségét)Na ennyit a nős pasasokról...

2010. márc. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Látatlanban én is azt mondtam volna, hogy ne kezdj vele. De mivel régóta ismered őt is és a családját is, biztos igaz amit hallottál és amit mond a pasas. Ezért elkezdhetsz "úgy" találkozgatni vele, mármint hogy kezd kialakulni valami.


De azt azért tudnod kell, hogy lakás miatt nem kell az embereknek házasnak maradniuk. A váláson, ahogy előttem is mondták, megoszhatják a közös vagyont, és ha egyik bent maradna ki kell fizetnie a másikat, vagy eladják, vagy aki bent marad "bért" fizet a másiknak. Szóval ez süket duma hogy a lakás miatt. Inkább azért, mert egyiknek sem volt még érkezése elindítani vagy elmenni egy ügyvédhez, csak ülnek a langyos vízben az idők végezetéig.


És azt is figyelembe kell venni, hogy a nő lépett ki a dologból, beszervált egy másik pasit. Én azért a helyedben jó alaposan körbekérdezném hogy nem szerelmes-e még az asszonyba, mert ha bármi kis jele is van annak, hogy még oda van a feleségéért, akko nem szabad vele kezdeni. Ja igen, és költözzön el, az a minimum. Szerintem senki nem venne komolyan egy olyan pasit aki egy másik nővel él.


persze persze rendes pasi, de azért a nem mind szemétláda aki félrelép, vagy nem mond igazat, mert ő sem tudja sokszor hogy mit is akar... szóval rendes nem rendes, madra neked kell vigyázni.

2010. márc. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ha a feleség iránt érezne még valamit, akkor miért nem a házasságot próbálja megmenteni, miért más nővel akar kezdeni?

Nehéz nemet mondani, de nem akarom megégetni magam.

2010. márc. 8. 12:42
 10/11 anonim válasza:

Szia!

Én is voltam hasonló helyzetben.Azt mondta a pasi csak névházasság és válnak.Régóta ismertem,bíztam benne.Kézenfogva sétáltunk az utcán,eljártunk ide-oda,így tényleg nem is volt gyanús semmi. Már esküvőről beszélgettnk. Aztán vagy 1 év után jött a feketeleves..Nem vált el,sőt kiderült,hogy született még egy közös gyerek.

Szerintem csak akkor kezdj bele,ha láttad a válási papírokat.Az nem igaz,hogy csak a lakás miatt,külön költözni lehet és el is lehet adni a lakást.

2010. márc. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!