Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy normális reakció egy...

Ez egy normális reakció egy vacak papírtörlő miatt?

Figyelt kérdés
főtt kukoricát ettem és mivel mindig folyik le a karomon el vettem egy másfél lapnyi papírtörlőt. 250 Ft 2 db de anya ki bukott hogy pocsékolom pedig nem nagy tétel hisz durván sincs 5 Ft 1 lap. Miért kell ennyit sajnálni? Lottóra pedig 1000 Ftat fizet és nyerni se nyer.
2015. aug. 2. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Irreális reakció, elvégre pont erre való a papírtörlő.

Vagy egyszerűen csak kötekedő hangulatában van, vagy spórolni próbálna, csak meglehetősen rossz helyen garasoskodik.

2015. aug. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Ha amúgy konyharuhát szoktatok használni erre a célra, akkor ösztönös reakció.
2015. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Nem normális reakció, de lehet hogy csak házsártos kedvében van. Nem kéne minden vacak kis felhördülés miatt iderittyenteni egy melodrámát szerintem.
2015. aug. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Házisárkány? Akkor normál..
2015. aug. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!