Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért veszekednek állandóan a...

Miért veszekednek állandóan a szüleim?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. A szüleimnél szinte mindennaposak a veszekedések/kiabálások. Mindig próbálom megnyugtatni őket de nem igen megy. Lécci segítsetek
2010. márc. 6. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Mi honnan tudjuk, miért veszekednek? É mit csináljunk inenn a fórumról, ha te velük egy lakásan nem tudsz mit tenni? Te vagy a gyerekük. Egyébként nem jó ötlet beleavatkozni a veszekedésbe, mert olyankor semmit nem lehet elérni. Utána kell elmondanod, hogy azt akarod, osszák meg veled a problémát, legalább alapon mondják el mia a baj, és hogy értsék meg, hogy neked rosszul esik hallgatni őket ilyenkor, és nem tudnának-e beszélni róla normálisan, esteleg hármasban veled.

De mondom, ezt ne veszekedés alatt akard előadni.

2010. márc. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

mi ezt honnan tudjuk?

talán kérdezd meg őket...

2010. márc. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azért kisszívem, mert ők nem csak anyuci és apuci hanem egy férfi és egy nő és minden bizonnyal vannak egymással problémáik, amiket egymás közt kell elrendezniük, mert a kettejük dolga, nem a tiéd. Plusz attől, hogy 2 ember szülő lesz, nem jelenti azt hogy azután örökkön-örökké boldogságban fognak élni és minden csudijó lesz. Anyád is, apád is ember a maga emberi hiábival és nincs rá garancia, hogy tényleg hosszú távon kibírják egymás mellett. Kérd meg őket, hogy üljenek le megbeszélni a problémáikat ketten, négy fal között, hogy te ne halljad, mert nagyon szomorú leszel, ha hallod őket veszekedni, de ettől függetlenül ez nem a te dolgod, hogy megold. Plusz én pl. csak idegesebb leszek, ha valaki nyugtatgat...
2010. márc. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha sokat marják egymást akkor lassan elhidegülnek egymástól, vagy van egy problémájuk amit nem tudnak megoldani.
2010. márc. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én pont egy másik szemszögből keresem a választ!:)

Szerintem TE pont a határon vagy a felnőtté válási folyamatban!

Próbálj meg beszélni velük...!Vagy próbálj meg nagyszüleidnél puhatolózni ..,hogy segítsenek!

2010. márc. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kössz mindenkitől!!
2010. márc. 6. 17:59
 7/7 anonim válasza:
Nalam is pont ez a problema...Olyan rosszul esik amikor egyfolytaba veszekednek! Hogy megtudjam mi az oka a veszekedesnek, en mindig szoktam hallgatkozni es kukucskalni xD . A legtobbszor olyan hulye temat kapnak, hogy megall az esz. Anyukam mar reg nem birja, es apukamnak akadnak olyan napjai , amiket a sorosuveggel tolt a szobaban, tevet nezve.Veget ezeknek a veszekedeseknek nem tudsz vetni, de oda tudsz menni es a veszekedes utan beszelgetni veluk. Mondd meg nekik hogy neked nem esik jol , es ha teged tenyleg szeretnek akkor megprobalnak egy kicsit valtoztatni a dolgon vagy legalabb megprobalnak megerteni teged. Sok szerencset es kitartas!
2010. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!