Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van ez? (Lent)

Miert van ez? (Lent)

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban apa verte édesanyámat, nem folyamatosan de sokszor előfordult. Mióta vege van többször álmodom ezzel, hogy menekulok, futok egy utcán előle, es jön utánam. Egy heten minimum egyszer van ilyen álmom. Akkor a leggyakoribb ha látom őket aznap beszélgetni vagy stb. miutan felkelek, nem merek megmozdulni hogy "ne vegyen észre" es ne bantson. Le vagyok izzadva es nagyon gyorsan ver a szívem, a fejem meg elkezd fájni. Pszichológushoz jártam, de neki nem beszéltem erről, nem igazán mertem elmondani mik is történtek valójában.
2015. júl. 18. 05:05
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

"Pszichológushoz jártam, de neki nem beszéltem erről, nem igazán mertem elmondani mik is történtek valójában."

De itt, vadidegeneknek elmondod es meg tanacsot is kersz....


Pszt traumas stressz amire tippelek de nem ertek hozza csak annyiban, hogy nekem is volt hasonlo idoszakom. Most mennyi idos vagy? Jo a kapcsolatod apukaddal vagy inkabb csak felszines a felelem miatt?

A pszichologust folytatni kellene mert nem biztos, hogy egyedul kijossz ebbol mielott komolyabb karokat okozna (alvaszavar, allandosult stressz es hasonlok).

2015. júl. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha lett volna ilyened akkor tudnád miért nem mondta el a pszichológusnak és itt miért igen.

Mert senki se tudja ő ki valójába.

A pszichológus meg igen.

Menj el újra pszichológushoz és mesélj el neki mindent. Máshogy nem fog megoldódni sajnálom.. de az írásodból látom, hogy egyedül nem fogod tudni megoldani.

2015. júl. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dehat jobb itt a sok laikusnak, hozza nem ertonek elmondani akik nem tudnak hasznos tanacsot adni, mint egy olyan szakembernek aki segit? Csak ezt akartam mondani. Bizni kell a pszichologusokban, nem hiaba ez a dolguk.
2015. júl. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt, mióta vége van? Elköltözött apukád tőletek?
2015. júl. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elváltak, es elkoltoztunk, a kapcsolatom jo vele sokat kirandulunk ilyenek. De mégsem tudom elfelejteni a dolgokat, a pszichológusnak elmondtam h ivott meg hasonlók, de szégyelltem. Ezeket nem mondtam el hogy ilyen almokat álmodok. Sokáig tartott, kiskorom óta 15ig. Pont mikor serdultem, nehéz volt. Próbáltam nem tudomást venni róla, meglepő de most jött ki rajtam. 18/L
2015. júl. 18. 10:29
 6/8 A kérdező kommentje:
Mikor valakivel beszélnem kell róla, akkor szégyellem magam es megfogadom hogy soha többet senkinek nem mondok semmit. A barátnőm mindent tud, meg is mikor beszélek róla gyengének es balfeknek érzem magam.
2015. júl. 18. 10:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy gyenge és balfék, amit az édesapád tett, az volt a gyenge dolog!

Nem te tehetsz róla, ezt a pszichológusod is tudja, szerintem jobb lenne, ha vele beszélnél erről, ne tőlünk, laikusoktól kérj tanácsot, mi sajnos nem tudunk segíteni. :/

2015. júl. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem mondod el szakembernek, ez ugyanilyen szar marad. Neki az a dolga, hogy segítsen, uyganaz, mitnha orvosho mennél a 2 hete tartó cifrafosással. Őt nem érdekli más azon kívül, hogy megoldja a problémád.
2015. júl. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!