Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másra is irigy az anyósa?

Másra is irigy az anyósa?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy ha veszünk valamit, vagy újítunk, egyből irigykedik, vagy gúnyos megjegyzéseket tesz, pedig neki is megvan szinte mindene. És ha tudja hogy valamit akarunk venni, akkor hirtelen nagyon szüksége lesz pénzre, egyből kölcsön akar kérni... Annyira idegesítő!
2010. márc. 4. 20:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a szomszéd ilyen..azt lesi folyton,mit hozunk be a kocsiból,mi van a szatyrokban,még meg is kérdezi ha dobozt lát,hogy mi van benne!!Ha megmondjuk,rá nemsokára ő is megveszi,és már messziről dicsekszik ha meglát minket..mert mi sose nézzük mit vesz.Annyira csinálja a majmolást,hogyha szolgáltatót váltunk,az is egyből azt csinálja!!és ez is többször volt már.
2010. márc. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem anyósom le se sz@rja mit teszünk, amíg a szeretőjét nem "inzultáljuk". 15 évesnek akar látszódni 45 évesen: Vén királylány, ahogy anyu nevezi:-D
2010. márc. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Részemről az igazmondás terén mondott csődött az anyóssal való kapcsolat...akkor is hazudik, amikor semmi értelme.
2010. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az irigyseg melett az anyosom, meg azt gondolja magarol, hogy fiatal. Mar 80 eves es 20 evesekkel bulizza at az ejszakat. Nagyon szeret menni is, utazni egzotikus szigetekre. Mar a fel vilagot bejarta. Mar elkonyveltem, hogy nem erdemes felvennem az askalodasat, megtanultam kozombos pofit vagni, arra, amit mond. Viccbol, amikor nincs jelen utazokisasszonynak nevezem vagy SZUPERNAGYINAK.
2010. márc. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!