Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek nincs anyósa? (kérdésed...

Kinek nincs anyósa? (kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés
Neked vagy a párodnak vagy mind a kettőtöknek? Az én szüleim még élnek de a páromé már nem. A cigi miatt rákban meg haltak akkor 20éves volt a párom. Ők miért haltak meg?
2011. jún. 28. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem szülei sem élnek már sajnos. Sclerosis multiplex, ha így kell írni, az anyukája pedig nem tudta ezt feldolgozni, hogy beteg a férje és az italba fojtotta bánatát. Ő előbb meghalt pár évvel, mint a beteg apuka. :(
2011. jún. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
az én szüleim szerencsére élnek és virulnak. apárom szülei viszont mindketten régen meghaltak. nagyon fiatalon, én egyáltalán nem ismertem őket. Anyós-após egyaránt rákban
2011. jún. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám rosszindulatú nyirokmirigy daganatban halt meg, 8 éves koromban. Párom édesanyja petefészek daganatban hunyt el, mikor párom 13 éves volt. Így esélyünk sem volt egymás anyukáját ismerni. De ez van. Bele kell törődni ugyanis mást nem lehet, változtatni nem tudunk rajta. De hiányoznak, főleg így a baba születése küszöbén érezzük, hogy nincs kitől segítséget kérni.
2011. jún. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
párom részéről nem, hogy anyós, de még rokon sincs akinek bemutathatna. apja 3, anyja 11 éves korában halt meg, nem tudom, hogy miben. nagyszülei nevelték, de ők is meghaltak. van 3 nővére, de ők meg az ország másik felén...nem találkoztak már vagy 5-10 éve, nincsenek jóban. részemről mindenki él...elég nagy a család :)
2011. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Anyósom nem él, rákban halt meg mielőtt megismertem volna a párom.
2011. jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Anyám apám él,de inkább csak anyámmal tatom szorosabban a kapcsolatot.

Párom édesapja sajnos nem él,pedig megismertem volna szívesen az elmondottak alapján.

Hát anyuja már más tészta,a pia fontosabb volt a férje halála után mint a párom.... Így vele évek óta nem tartja a kapcsolatot,mert csak akkr keresi ha kell valami,3-5 év után volt össz egy telefon kb 5 perc erejéig :S.


Ezek után párom családja igen igen felbomlott.Az enyim úgy ahogy egyben.

2011. jún. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!