Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másra is irigy az anyósa?

Másra is irigy az anyósa?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy ha veszünk valamit, vagy újítunk, egyből irigykedik, vagy gúnyos megjegyzéseket tesz, pedig neki is megvan szinte mindene. És ha tudja hogy valamit akarunk venni, akkor hirtelen nagyon szüksége lesz pénzre, egyből kölcsön akar kérni... Annyira idegesítő!
2010. márc. 4. 20:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
háhá, az enyém utánozós! Ha van egy új samponom, tuti, hogy másnap neki is ugyanolyan lesz... de ugyanez van már a parfümmel, a szemfestékkel, stb... sajna a ruhákat nem tudja koppintani, ... :)
2010. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Én párom édesanyja is ilyen. Ő mindig mindent jobban tud nálam is,fiánál is.egyre nehezebben viselem,hogymindenbe beleszól.Kijelentette,hogy az ő unokájának Barnabás lesz a neve.Párommal mást szeretnénk.Nem fogom hagyni,hogy az ő akarata érvényesüljön,nem fogom ugy szólítani a kisfiamar,ahogyan nem szeretném.Másik meg az,hogy anyósom iszonyatosan jópofizva adja elő a dolgait,ötleteit.Csak sajnos a végén minidg kibukik,hogy igazából nem ő intézi a fia életét.Próbálok keveset találkozni vele.Ne add fel!Ne hagyd,hogy befolyásolja a kapcsolatot.Neki is van élete, azzal törödjön,ez az élet rendje!
2010. márc. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, ez is ismerős :) Meglátta a bambuszrolót az ablakunkon, vett ő is, éa még folytatósik a sor nagyképernyős tv, házimozi, stb...
2010. márc. 4. 20:21
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

ja, a legjobb, amikor a párom otthon alszik náluk, és éjjel msnezünk, bemegy a szobájába és ilyen dumát vág le:


orr kifúj laptop összecsuk lámpa lekapcs és alvás...


:D normális?


párom 27 éves...

azt mondta neki:

- anya, száj becsuk, megfordul, ajtó becsuk.

erre megsértődött. a ti anyósotok is ilyen?:D engem a papucs miatt idegel ki, ha ott vagyunk, és nem veszem fel.. mert másé.

ehh :)


első voltam.

2010. márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az enyém is szeretne dirigálni, mindenről tudni, épp ezért én soha semmit nem beszélek meg vele, szinte nem is beszélgetünk. Ő beszél, én hallgatok. Utálom, amikor hátulról jövősen faggatózik, azt hiszi így elszóljuk magunkat, ha valamit füllentenlnk. De nem, attól ügyesebbek vagyunk :) Rajta viszont mindig látszik, ha kamuzik valamit, persze azt hiszi hogy hülyének tud nézni...
2010. márc. 4. 20:28
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Ram nagyon irigy volt az anyosom elejetol fogva. Mindig szerettem nagyon elegansan es valasztekosan oltozkodni, ha kellett magkoplaltam egy-egy draga ruhadarabot. Amikor megismertem az anyosom akkor en nagyon fiatal voltam, o pedig mar eleg idos. Tobbszor is szuros szemmel ismetelgette nekem, hogy milyen sok ruham van. De hat nem nem az o fizetesebol vettem, se nem a fiaebol. Meg ma is nagyon szeretem a szepet, de ha az anyosom nalam jar, akkor amit lehet elteszek, ugyanis nem csak irigy hanem a keze is "ragad". Amikor talakozunk, inkabb csak egy polot veszek fel, hogy hallgasson mar. Habar, csak azert, mert a lanyai a bolhapiacrol oltoznek, nem jelenti azt, hogy nekem is onnan kell oltoznom.
2010. márc. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Az én családomban a meny irigy az anyósra (nagymamámra) nagyon nyíltan...szerintem biztos, hogy vannak más esetek is és főleg azért jön ez ki az anyósoknál, mert az anyós idősebb a menyénél, pedig szeretne ő is fiatalabb lenni. Az, hogy kölcsön kér tőletek, meg egyszerűen borzasztó...én szülőként inkább segítem a gyerekemet, nem hogy elvegyek tőle. Max. akkor kérnék kölcsön, ha beütne hirtelen a krach és tényleg nem tudnék máshoz fordulni. Gondolom, ha nem adnátok, egyből megsértődne. Nálunk a mamám menye pont ilyen.
2010. márc. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%

Én csak annyit tudok,hogy mikor mi házat vettünk,utána okvetlenül fel kellett újítani anyósék házát,amit egyébként már legalább 5 éve terveztek,de érdekes módon csak ugyanabban az évben kivitelezték,mikor mi önerőből házhoz jutottunk.Elmondhatóm továbbá,hogy mikor franciaágyat,illetve kómodot vettünk ANNO,még nem ami saját házunkba,a család többi tagja is így cselekedett anyuci javaslatára.

Mindezen csak nevetni tudok.

2010. márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Áá, az enyém is az. Ráadásul szomszéd és ha már látja, hogy nagyobb szatyrot hozunk, már csörtet át, hogy mi az. Lehet látni, hogy úgy áll, hogy les bele a szatyorba. Múltkor látta, hogy kivittünk egy fotelt és akkor már jött, hogy akkor min fogtok ülni, hadd lám, van új, milyen drága volt?

Meg mindig duruzsol a fiának, ha meg tudja, hogy valamit venni akarok a háztartásba (mosogatógép, rendes tűzhely akármi), hogy nem kell az nekünk stb. Múltkor konyhaszekrényt akartunk venni, erre közölte, hogy hoz a gyárból egy asztalt helyett. Hát fujj.

Legszívesebben fejbeverném.

2010. márc. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

Az enyém nem írigy. Szimplán hülye... má ki van tőle a f....szom.Most is felidegesített egy fél órája, ráadásul ő velünk lakik.

ÁÁáááááááááááááá ha egyszer elköltözünk, soha feléje sem fogok nézni!!!

2010. márc. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!