Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet a távkapcsolat?

Működhet a távkapcsolat?

Figyelt kérdés
Több mint két évig együtt éltünk.
2010. márc. 4. 19:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólást, bár az utolsó inkább tartotta volna meg a véleményét...

Én is próbálkozok, de nem akar vissza jönni, nehezen szokott meg és hogy hátulról mondogatták neki, hogy költözzön vissza, nehéz is lehetett neki. Én úgy érzem, hogy vége hiába szeretjük egymást... :((( Az anyja győzött, de hogy lehet ilyen szemét, hogy az önös érdekeit nézi?

2010. márc. 7. 06:59
 12/14 anonim válasza:
IGEN! 3éve élünk távkapcsolatba. Ez a létfentartásunk érdekében történik. Mindent megbeszélünk mindt azelött napi szinten lerendezzük a dolgainkat. Nagyon sok fontos dolog köt össze bennünket, és maximélisan megbízunk egymásban.18éve vagyunk házasok, ezt kellett megérnünk, de van munkahelyünk.
2010. márc. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
De nálunk nem a létfenntartás miatt lenne. Volt itt állása, lakás a fejünk felett. :((
2010. márc. 7. 10:36
 14/14 anonim válasza:
Szerintem sem :(
2010. márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!