Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet a távkapcsolat?

Működhet a távkapcsolat?

Figyelt kérdés
Több mint két évig együtt éltünk.
2010. márc. 4. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
rövid ideig igen. na meg ha tényleg szeretitek egymást és sok minden összeköt.
2010. márc. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De mi lesz utána, vagy közben?
2010. márc. 4. 19:51
 3/14 anonim válasza:
attol fugg, hogy mennyi idore tervezitek a tavkapcsolatot. mukodhet. de biznotok kell egymasban, amilyen surun csak lehet msn, skype vagy akarmilyen mas webkameras portal. telefon, sms, stb. es bizni a masikban! a feltekenyseg a tavkapcsolat legnagyobb ellensege...
2010. márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
NEM!!!
2010. márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia:)

Mi is hasonlóan voltunk, amikor elkezdtük a távkapcsolatot. 2 év együtt,és úgy döntöttünk vár ránk 3 év távkapcsolat...most egy fél év telt el a 3 évből, de jobban bírjuk mint gondoltam...tudtuk, hogy kitartunk egymás mellett, mivel bizalom, szeretet, tisztelet, önzetlenség van. A kommunikáció a legfontosabb!

Vannak hullámvölgyek, de szeretettel sok mindent lehet orvosolni...néha egyedül érzem magam...de megoldódik ez általában:) várom a hétvégét a szüneteket és a nyarat:D és minden percben közelebb kerülünk a 3. évhez.

Ez sikerülhet nektek is:) sok sikert:)

2010. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Bővebben nem írtam le. Két év után elköltözött, és azóta is azt mondja, hogy nem tud itt élni. Néha úgy érzem, hogy vége, de néha reménykedek. Ő akarja a távkapcsolatot, mert 33 éves létére nem tud elszakadni a szülővárosától. :( Én viszont nem bízom abban, hogy működhet, nekem sokat jelentett az a két év, és fáj, hogy elment. Nem tudom, hogy mit csináljak.
2010. márc. 5. 06:08
 7/14 anonim válasza:
Szia!Az én párom Londomban kapott állást,nagyon féltem ettől de még jobban szeretjük egymást.A bízalom a legfontosabb.Bizz magatokban.
2010. márc. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szia, az más mert muszájból ment el, nem pedig azért mert nem szereti ezt a várost, nem szokik meg. Milyen kifogás ez?

Itt volt munkája, van lakás ahol együtt, szülőktől külön élhetnénk. Én egyre kevésbé hajlok a távkapcsolatra. A mi esetünkben nem működhet. Elköltözik mert utálja a várost? Másik 1000 embernek jó? Milyen életet akar így?

2010. márc. 6. 07:04
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát nézd, valószínű nem volt boldog azon a helyen. Nem ellened irányult, hogy elment. Attól, hogy 33 éves még lehetnek ilyen érzései. Próbáljátok meg még egyszer, ne hagyd hogy emiatt tönkremenjen a kapcsolat! Én szurkolok nektek!
2010. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Az internetes szex korszakában minden megeshet. Felcsatoltok két Apple távbascust, aztán boldogan baszhattok, míg meg nem haltok!
2010. márc. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!