Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen? Mit tegyek?

Mi legyen? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
anyám állandóan piszkál,ugat velem,mindig megszól,nem tudok már mit tenni. turkál a fiókomban,állandóan pakolgat nálam,olvassa a naplóm,vesz tőlem pénzt,lek.urváz,mindennek elhord,és már nem tok vele mit tenni! és még csodálkozik h soha nem vok vele kedves!? 100x elmondd nekem mindent,már nagyon elegem van belőle! állítólagos tesómmal állandóan kibeszélnek,egyszer órákig ültem az ajtó előtt,és halgattam hogy mindennek elhordanak.azt mondja hogy csúnya vok,pedig sztem nem vok az. csapkodja a dolgaimat,mindig kiabál,csapkod,és ez van minden nap. sztem dilis!:S apumtól is lopja a pénzt,mintha neki nem lenne,és apum nem adna neki. állítólagos anyám mindenkit bosszant,apumnak is elvitte a telefonját,állítólagos tesómat meg mindig ajnározza. ha az akar vmit,peeersze,azonnal. nem ülök le vele beszélni,mert nagyon utálom!:S:@ nem lehet hozzászólni. mit tegyek? am. 15 vok. de az ő agyiszintje -0. ilyen tom h nincs,de nála van,olyan sötét! -.-" mindenkinek beszól,mindenkit megszól,leszólja a barátaimat,és nagyon ritkán jöhetnke hozzám a haverjaim. ha elválnának,aminek nagyon örülnék,akkor apummal mennék,mert ez dilis. egy csekket nem tud feladni a postán,oylan hülye. jah,és nem dacolok a világgal,mert 15 vok,hanem ez hülye! -.-"
2010. márc. 4. 14:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves az anyukád? Amúgy nekem úgy tűnik, hogy ő (mármint az anyukád) feszült és stresszes, és ezt otthon vezeti le, rajtatok. :( Persze ez nem mentség... Esetleg nem iszik?
2010. márc. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%
Állítólagos anyám? Állítólagos tesóm? Szóval csak állítólag a családod? Hmm... Akkor meg ha nem is bizti hogy ő az anyád, akkor meg? LoL
2010. márc. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt szokták mondani hogy náma gyermeknek az anyja se érti a szavát!

Ha nem beszélsz vele ha csak háboruzol rosszabb lesz!

És mi az hogy állitolagos anyám és tesóm!Lehet hogy sok mindent kel neki egyedül vagy testvéreddel megcsinálnia te és apud pedig semminek nézitek az ő munkáit!

Segits neki és légy vele kedves mert csak fel nevelt! Ja és az hogy amilyen a mosdó olyan a törölközö ha kedves leszel ő is az lesz ha nem akkor ő se szóval gondolj arra hogy kell neked még anyukád ha lesz gyereked neki is kell mama és anyukád lehetne a legjobb barátnőd is!

2010. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

nem iszik.

nem lázadok.

nem vok emo.

csak fekete a körmöm,szemfestékem,csőgatya,tornacipő,fekete póló,stb...de nem vok az.

szőke hajam van,inkább vöröses(term!),és kék szem.

2010. márc. 4. 15:20
 15/18 anonim ***** válasza:
93%
Sztem túlreagálod a dolgokat. Nem értem mi van, 15 éves vagyok és a szüleimmel nagyon jóba vagyok, megbeszélünk dolgokat, ha valamit megmagyarázok vagy érvelek mellette azt meghallgatják. Már kezdem magam különcnek érezni, hogy nem utálom a szüleimet. Pedig nem vagyok az, nem vagyok stréber barátok nélküli anyuci kislánya. Ha kérek valamit lehet róla szó, megbeszéljük, elemgednek normális határokon belül. Ő az anyukád, ha feszült az lehet a munkája miatt vagy akármi, próbáld már tolerálni azt ha épp rossz napja volt. Az meg sztem hogy már ilyen viszonyban vagytok az a te hibád. Ha például folyamatosan visszapofázol neki, nem fogadzs neki szót stb. akk most ne várd, hogy kedves legyen veled. Egy kicsit el vagy tévedve szerintem az élettől. Ha meg olyan család vagytok, mint akik a "józsi barátban" szerepelnek, akkor ez van, ez már csak a ti műfajotok.
2010. márc. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
97%
Figyelj kislány! Ugat velem az anyám ez nem szép kifejezés! Ő mégis csak az édesanyád! Figyelj legjobb amit tehetel. Mond neki és öleld át, Anyuci tegyük rendbe a dolgainkat. Beszéljük meg, ne kutass légyszi a dolgaim között, inkább kérdezd meg, ha valamire kíváncsi vagy jó? Nem szebb lenne így!?Kérdezd meg tőle miben változz, hogy ne legyél szálka a szemében. És ha elmondta, akkor mond meg te is őszintén mit vársz el tőle. Oké?
2010. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
91%

Aztán miből gondolnod,hogy apádnak kellenél?

Arról nem is beszélve,hogy ha lenne egy barátnője,akkor nem biztos,hogy kellene neki az "állítólagos"lánya.

2010. márc. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
15.29-nek van mindenben igaza! Akármilyen, akkor is az anyukád! Beszélgess vele! És ne használj ilyen szavakat! Pár év múlva visszaolvasnád, szégyellnéd magad ezért. Egyébként ha ilyen flegma vagy vele is, nem is csodálkozom,hogy rossz a kapcsolatotok. Anyukádat nem ismerem, de hogy te sem teszel meg mindent azért, hogy jó legyen, az biztos!
2010. márc. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!