Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen? Mit tegyek?

Mi legyen? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
anyám állandóan piszkál,ugat velem,mindig megszól,nem tudok már mit tenni. turkál a fiókomban,állandóan pakolgat nálam,olvassa a naplóm,vesz tőlem pénzt,lek.urváz,mindennek elhord,és már nem tok vele mit tenni! és még csodálkozik h soha nem vok vele kedves!? 100x elmondd nekem mindent,már nagyon elegem van belőle! állítólagos tesómmal állandóan kibeszélnek,egyszer órákig ültem az ajtó előtt,és halgattam hogy mindennek elhordanak.azt mondja hogy csúnya vok,pedig sztem nem vok az. csapkodja a dolgaimat,mindig kiabál,csapkod,és ez van minden nap. sztem dilis!:S apumtól is lopja a pénzt,mintha neki nem lenne,és apum nem adna neki. állítólagos anyám mindenkit bosszant,apumnak is elvitte a telefonját,állítólagos tesómat meg mindig ajnározza. ha az akar vmit,peeersze,azonnal. nem ülök le vele beszélni,mert nagyon utálom!:S:@ nem lehet hozzászólni. mit tegyek? am. 15 vok. de az ő agyiszintje -0. ilyen tom h nincs,de nála van,olyan sötét! -.-" mindenkinek beszól,mindenkit megszól,leszólja a barátaimat,és nagyon ritkán jöhetnke hozzám a haverjaim. ha elválnának,aminek nagyon örülnék,akkor apummal mennék,mert ez dilis. egy csekket nem tud feladni a postán,oylan hülye. jah,és nem dacolok a világgal,mert 15 vok,hanem ez hülye! -.-"
2010. márc. 4. 14:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Majd kinövöd.

Remélem írni is megtanulsz...majd...

2010. márc. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
kabbe!-.-
2010. márc. 4. 14:42
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

Mily boldogság, ha valakinek ilyen hálás gyermeke van. :D

Ne haragudj, de mindig megmosolyogtam az ilyen elcseszett "családi" kapcsolatokat, el nem tudom képzelni, miért szaporodnak egyesek, ha utána nem képesek egy családot összetartani.

De ilyenkor marhára, MARHÁRA örülök, hogy úgy alakult az életem, ahogyan. :)

2010. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
hát ezis marha értelmes és hasznos volt:S:@
2010. márc. 4. 14:46
 5/18 anonim ***** válasza:
47%

nálam kb. ugyanez van:S

már teljesen kikészít:S

nekem kell itthon majdnem mindent csinálni.. tanulok, vigyázok a hugmora,teregetek, pakolok ahol kell, külön órára járok:/

mégsem felelek meg neki:(

apát is ellenem hergeli:(

most is itt kiabál..:'(

2010. márc. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Ömlesztve írtál, elég nehéz értelmezni. :( Dühös vagy, mint általában a 15 éves nagy gyerekek. Ez életkori sajátosság. Túl lehet élni, nekem is volt. Anyuddal a kapcsolat egy nagy kupac kaka. Egymás nem tisztelete, a hazudozás a legkiegyensúlyozottabb ember életét is befeketítheti. Én mit is tennék ebben a helyzetben? Nagy levegő, anyuval szembe leülve, őszintén, higgadtan, tisztelettel elmondanám mit érzek, mit látok problémának, s milyen megoldási lehetőségben hiszek. Ezt egy pár alkalommal meg lehet próbálni, ha sikerül a jeget megtörni akkor az szuper ha nem akkor tudomásul kell venni, hogy az anyuka ilyen, s negatív példaként kezelni. Sok sikert!
2010. márc. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Ilyenkor halat adok Istennek,hogy normalis gyerekem van.
2010. márc. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fordulj apukádhoz tanácsért.Biztos többet tudna segíteni,mint mi itt.Aztán beszéj anyuddal-ahogy a felettem szóló is írta.Valószínűleg 2oldalú a dolog.Én elhiszem,hogy vannak ilyen szülők attól függetlenül,hogy 15évesen írod ezeket.De lehet,hogy kicsit te is tehetsz a dolgokról.Elgondolkoztam,vajon miért mondhatta rád,hpgy csúnya vagy...valószínűleg nem rád mondta,hanem a stílusodra-nekem pl valamiféle emo öltözködés jutott eszembe.Na de a legegyszerűbb módja,ha tényleg leültök nyugodtan(nem kiabálva!)megkérdezed tőle,hogy miért viselkedik így,miért veszi el pénzedet,dolgaidat?-próbáld meg.
2010. márc. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a Mesterházy zsidó.
2010. márc. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%

Első vagyok.

Miért is lettem ennyire lepontozva?

Sajnos nagyon sok tini van "ilyen helyzetben".

Emlékezzünk csak vissza, annó mi is lázadtunk a szüleink ellen, sőt minden ellen.

A stílus ahogy kommunikál nemépp azt mutatja, hogy ő az ártatlan bárány a szituációban. Az ok-okozat fontos, mert ha otthon is ilyen a stílusa, nem csodálom, hogy kiosztják...

2010. márc. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!