Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldön élök, dolgozók:van...

Külföldön élök, dolgozók:van honvágyatok?

Figyelt kérdés

Milyen erös?

Nálam 12 év óta-állandóan.


2010. márc. 4. 10:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
83%

Én könnyen megszoktam.bár igaz,hiányzik mindennap,de be kellett látnom,hogy ha normális életet akarunk,meg nem akarunk éhen halni,akkor muszály itt lenni.a pénz nagy úr sajnos.bár én viszonylag gyakran haza látogatok,3-4 havonta.most is megyek 1 hét mulva,nagyon izgatott is vagyok,meg szomorú egy kicsit is.a férjemnek dolgoznia kell,nem jöhet velünk,és rossz lessz.nagyon rossz a honvágy,de ha ott van veled a családod,az könnyebbé teszi

(Zsoka)

2010. márc. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
igazából nincs. persze mikor félévente hazamegyek akkor már nagyon várom,de az az 1 hét épp elég ott. nekem már ez az otthonom.
2010. márc. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
83%

En evente 1-szer megyek haza kb. 1 hetre.

Iden pedig valoszinu nem is fogok menni.

Igazabol amikor hazaerek annyira elcsodalkozom, hogy Magyarorszag abszolut nem fejlodik, hanem pusztul. Engemet ez annyira elkeserit, hogy jobb ha nem is latom.

A csaladom pedig elegge kicsi, a lenyeg itt el velem.

Ezt csak azert irtam, mert olvasom, hogy azert vannak akik gyakran hazajarnak.

2010. márc. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

10:52 vagyok. 10:58.!

Nagyon nehéz itthon, mikor már megszoksz egy bizonyos életszínvonalat kint.Mi nagyon talpraesettek vagyunk a párommal, azt hittük, ha hazajövünk simán vesszük majd az akadályokat és legalább a családunkkal lehetünk. Aha, hát nem.Másfél év volt mire találtam olyan állást, ami nem minimálbéres, a páromnak valamivel hamarabb sikerült. Mire nekem beindult a szekér, addigra az ő munkahelye egy az egyben megszűnt. Most saját vállalkozásunk van, született egy gyermekünk és akárhányszor megnézem a kinti képeinket elkap a sírás.

az a nyugalom, amit kint él meg az ember egyrészt azért, mert megfizetik ez embert, másrészt azért, mert tudod, hogy ha váltani kell, akkor is lesz munka pótolhatatlan. Persze a család is, akiket itthon hagyunk. Az én GYED-em és a pénz, ami tisztán marad a vállalkozásból annyi, hogy éppen megéljünk és a gyereknek meglegyen, ami kell. A családunk sem úgy áll már hozzánk, mint rég(már nincs ugye pénzünk, mikor kérnek), úgyhogy nagyon meg kell gondolni, hogy hazajön e az ember, mert iszonyat nehéz!!!!!!!!!

Saját házról csak álmodozunk, a kint összegyüjtött pénz elment a munkanélküli időkben és a vállalkozásra.

Pedig nem élünk ám nagy lábon.

2010. márc. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!