Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldön élök, dolgozók:van...

Külföldön élök, dolgozók:van honvágyatok?

Figyelt kérdés

Milyen erös?

Nálam 12 év óta-állandóan.


2010. márc. 4. 10:30
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
11:16 Minden jót kivánok!
2010. márc. 4. 11:21
 12/24 anonim ***** válasza:
85%

Aki magyar érzelmű, mindegy,hogy szeret vagy nem szeret itt lakni...mindenképp honvágya van.

Nekem már akkor az volt,mikor kimentem, meg se érkeztünk, de én már közöltem,hogy menjünk haza :)

2010. márc. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is nagyon honvagyam van. 4 eve elek kulfoldon es nem szunik... Tudjatok en egy csomoszor gondolkozom azon,h hiaba keresek 5-szor annyit,mint otthon, de megsem vagyok boldog, mert tavol vagyok az otthonomtol, meg a csaladomtol.
2010. márc. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van! Pl:kisfiam M-on született,és 1éves koráig laktunk otthon. Most 9 éves és igy kérdez:

Mikor megyünk haza?

Benne is nagyon erös ez az érzés pedig férjem nem magyar.

2010. márc. 4. 11:56
 15/24 A kérdező kommentje:

11:52 Igen de otthon a megélhetéssel kellene küzködni,

Nem?

2010. márc. 4. 11:57
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

En 19 eves lany vagyok, meg csak most lesz 3 hete, hogy Angliaban vagyok. Aupairkent vagyok itt videken.

Nalam az elso het volt a legszornyubb. 1 nap az jo volt, de mar a 2. napon itt volt ez a rossz erzes, amit bozonyara ti, akik kint vagytok tudjatok h milyen, hogy arra gondoltam h a kovetkezo geppel mennek haza legszivesebben, hogy miert akartam ezt, a siras hataran voltam. De aztan 1 het utan valahogy megszoktam es nem foglalkozok ezzel, mar nem tor ram napi 2-3szor, mint az 1. het-ben.

Belegondoltam, hogy nem lenne ertelme haza mennem meg, azert is jottem ki, mert ott roszz volt. Elvegre ezert jottem ki, es itt meg mindig jobb helyzetben vagyok.

En nyaron szeretnek hazamenni, hogy lassam a csaladom, hugom.


Fura, mert anya is fiatal koraban dolgozott kint Nemetorszagban 3 evig, es mikor kerdeztem tole, h mikor mult el a honvagya, azt mondta o is, hogy a 3 ev alatt mindig erezte. Ezt nekem fura volt elhinnem, elvegre azz ember megszokja a dolgokat. Kivancsi leszek, nekem mondom hogy az 1. het volt a holtpont, atestem rajta es azota nincs honvagyam, de meg nagyon az elejen vagyok.

2010. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltetlenul, nekem a szuleim otthon nem kuszkodnek, igaz joval tobbet dolgoznak,mint regen.
2010. márc. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Ha rendes családhoz kerültél az sokat számit!
2010. márc. 4. 12:02
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:00-as vagyok.

Igy van, ebben nagyon igazad van. Szerencsere nagyon kedves, jofej csaladhoz kerultem. Minden nap kerdezik hogy vagyok, es tenyleg eszmeletlen kedvesek, mindenben segitenek. Ez tenyleg sokat szamit.

2010. márc. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kap csak el a honvagy, amikor itt kint valami nem jol sikerul.

Amugy nem szokott elkapni a honvagy.

2010. márc. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!