Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz most velūnk?

Mi lesz most velūnk?

Figyelt kérdés
A következő eset történt velūnk ma este. Van 4 gyerekem, ebből a kèt nagyobb nem a mostani pàromtòl van. A pàrom ma este minden előjel nèlkūl elkezdett veszekedni a nagyobbik fiammal, (ő autista), mert meglàtta hogy matricàkat ragasztott az àgyàra. Èn vèdtem, mert igazàbòl a gyerek megkèrdezte, ès èn engedtem meg neki. Vitatkoztunk, majd pàrom neki ment a gyereknek, ezt èn nem hagytam, ès verekedtūnk. Közben a nagyobbik kislànyom pròbàlta altatni a piciket, ez sem tetszett neki, ès őt is bàntotta. Erre a kèt nagyobbal elhagytam a hàzat, majd hìvtam a rendőrsèget. Őket elvittèk làt leletet vetetni, a pàromat pedig bilincsben. Itt nekem azt mondta a rendőr, hogy tàvolsàgtartàst fognak kèrni. Ez meddig tart? A lakàs önkormànyzati, a pàrom nevèn van. Most mi lesz velem meg a gyerekekkel?
2015. júl. 5. 23:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

"az ő előző felesègèt sem kìmèlte, de mindig azt mondta hogy a nő volt a hibàs"

Na. Ebből a mondatból lehet tudni.

Nem kell ide 4 év, 6 év ismerkedni, ebben a mondatban benne van, amit tudni kell. De ha ennyiből nem esett le, mért nem kerested meg a feleséget? Ha mind2 felet meghallgatod, abból már közelebb vagy az igazsághoz. Távollévőt szidni amúgy is egy igen negatív jellemre vall.

2015. júl. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
72%
Miért választasz mindig ilyen alakokat? Hiszen a mostani párodról tudtad, hogy "nem kímélte" a feleségét. A nagy baj ott van, hogy te kapásból elhiszed és elfogadod azt, hogy az indok az agresszív viselkedésre, hogy a "nő volt a hibás"?
2015. júl. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem hittem el, de sokan a pàrom mellett àlltak, mèg hivatalos szemèlyek is. Pl. Nekik is volt kèt közös gyermekūk, sajnos eaz egyik meg halt, a màsik felūgyeleti joga pedig a pàromè lett. Szerintem annak oka van, ha nem ax anya kapja avgyereket a vàlàs utàn. De akkor ezek szerint őt mindenki fèlre ismerte?
2015. júl. 6. 00:24
 14/20 A kérdező kommentje:
Vagy most kezd elmenni az esze?
2015. júl. 6. 00:25
 15/20 anonim ***** válasza:
32%
Nekunk volttavoltartasink a neveloapamtol,ugyanigy a rendorok kertek,60 napra szolt.Ugy nezett ki,hogy ha bizonyos meternel kozelebb volt hozzank,ra lehetett hivni a rendorseget,de ezt nem kockaztatta..ezen kivul telefonons em zaklathatott es semmi mas. Nalunk hatasos volt. Kitartast a kisfiadhoz,nekem az unokatesom autista,vele sem egyszeru,de jol kezelheto vegulis es igazan szeretheto gyerek. Bar vele elni ugye mas lenne,sok a problema,de egy anyanak nem teher az ilyen,nagynenem sem panaszkodik soha..a szeretet elnyomja ezt a dolgot :)
2015. júl. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
70%
Remélem a következő kannak is pottyantasz még vagy két purdét... Én kérek elnézést, de nem tudom sajnálni azokat, akik csak szülnek ész nélkül, aztán meg nyivákolnak, hogy szar az élet.
2015. júl. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
49%
Ennél BÁRMI jobb!!!
2015. júl. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
60%
Na látom az alkesznak meg a bántalmazónak is megvolt már 2-2 gyerek, légyszi a következőnek aki vagy játékgépes vagy drogos lesz ne szülj le még 2-t a saját és a gyerekeid érdekében, köszi :)
2015. júl. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

csak tudnám miért szedték le a válaszom....



Ha már megvan a 4 gyerek hát megvan. Kár okoskodni így utólag. Viszont tényleg nagy marhaságot csináltál ha tudtad hogy ilyen mindkét élettársad.



A legjobb amit tehetsz hogy elkerülöd a csávót, új életet kezdesz. Kár lenne a házra ácsingózni, mert az mindenkinek nagyon megy.

2015. júl. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#19: A házra hiába "ácsingózik", mert az önkormányzati bérlemény, és a bérlő az élettárs.
2015. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!