Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz most velūnk?

Mi lesz most velūnk?

Figyelt kérdés
A következő eset történt velūnk ma este. Van 4 gyerekem, ebből a kèt nagyobb nem a mostani pàromtòl van. A pàrom ma este minden előjel nèlkūl elkezdett veszekedni a nagyobbik fiammal, (ő autista), mert meglàtta hogy matricàkat ragasztott az àgyàra. Èn vèdtem, mert igazàbòl a gyerek megkèrdezte, ès èn engedtem meg neki. Vitatkoztunk, majd pàrom neki ment a gyereknek, ezt èn nem hagytam, ès verekedtūnk. Közben a nagyobbik kislànyom pròbàlta altatni a piciket, ez sem tetszett neki, ès őt is bàntotta. Erre a kèt nagyobbal elhagytam a hàzat, majd hìvtam a rendőrsèget. Őket elvittèk làt leletet vetetni, a pàromat pedig bilincsben. Itt nekem azt mondta a rendőr, hogy tàvolsàgtartàst fognak kèrni. Ez meddig tart? A lakàs önkormànyzati, a pàrom nevèn van. Most mi lesz velem meg a gyerekekkel?
2015. júl. 5. 23:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
ennél biztos csak jobb lehet veletek, még egy anyaotthonban is.
2015. júl. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Szülöi ház, barátok? Valami lehetőség? A gond az,hogy a lakás a párod nevén van.Teljes joggal lakhat ott. :( Távolságtartási végzés esetén neked kell elmenned.
2015. júl. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A rendőr azt mondta, a gyerekek miatt nem nekem kell elhagyni a lakàst, amùgy be vagyunk ide jelentve, ès èlettàrsi kapcsolatban vagyunk, de gondolom, ezt csak erre a pàr napra mondta, mert megkèrt, hogy kedden menjek be a bìròsàgra. Sajnos sehova nem tudok menni. Szūleim meghaltak, baràtok meg nem olyanok, nagyon tàvoliak.
2015. júl. 5. 23:13
 4/20 A kérdező kommentje:
Anyaotthonban màr voltam, mert előző pàrom alkoholista volt. Vele sem volt könnyű. Amùgy màr ìrtam kèt otthonnak is, egyik a lea, a màsik a borostyàn viràg anyaotthon, de amint leìrtam, hogy autista a gyemekem, meg szakìtottàk velem a kapcsolatot. Èn elmennèk anyaotthonba, csak sajnos nehèz talàlni. Szoktunk vitatkozni, de ilyen durva mèg nem volt. Megijedtem
2015. júl. 5. 23:20
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
másik városokba is jelentkezz.
2015. júl. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
8: Kevesebb is elég, csak beszélni kell az előző barátnőivel, miért hagyták el. Nem az udvarló énjének megismerésére kell figyelmet fordítani, az udvarló férfi mind tünemény, hanem arra, többéves kapcsolatban milyen szokott lenni.
2015. júl. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nekem sem volt könnyű feldolgozji, hisz a kisgyerek 4 èves volt, mikor ez kiderūlt ròla. Akkor màr ott volt a màsik pici is. A mostani pàrom, meg azèrt ilyen, mert làtja, hogy neki sok mindenben kell segìteni. Pl, öltözködès, zuhanyzàs, ètelek elkèszìtèse.... ö erre azt mondja hogy csicskàztat a gyerekem, meg ugràlok neki. Pedig ez nem igaz, mert meg csinàl ő mindent egyedūl, csak melette kell lenni, ès mondani kell neki. Mindig azt mondja, hogy egèsz èletemben ezt fogom csinàlni. De nem èrti meg, hogy nekem ez nem gond, mert a gyermekem, ès szeretetből csinàlom.
2015. júl. 5. 23:50
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem azt nem fogadja el, hogy az életedet erre áldozod és nem rá.
2015. júl. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Sajnos az ő előző felesègèt sem kìmèlte, de mindig azt mondta hogy a nő volt a hibàs. Èn meg elhittem neki, mert ismertem ès elèg kicsapongò èletű volt.
2015. júl. 5. 23:53
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen, ezt szoktam is neki mondani, mire ő azt mondja, hogy sajnàl.de nem èrti meg, hogy ezt èn termèszetesnek veszem, mert ezt csinàlom màr miòta megszūletett a fiam. Most 12 èves
2015. júl. 5. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!