Tade kérdése:

Hisztek a sorsban?

Figyelt kérdés
A tortenetem egy kicsit hosszu, de probalom osszesuriteni. A jelenlegi ferjemet mar 10 eve ismerem, de utobbi idoben valahogy ellaposodott a hazassagunk es ugy erzem, hogy mig o valahogy probalja fellenditeni mert talan szeret, en sodrodok az arral. 2 evvel ezelott a munkahelyemre egy uj mernok erkezett. Mas, mint a tobbi vasalt, markas inges bekepzelt alak. Egy alteros, gitaros laza srac, aki 1 evvel idosebb nalam. Eleinte nem erdekelt, o is csak egy kollega volt a tobbi kozul, akinek raadasul mar 8 eve volt baratnoje. Ahogy teltek a honapok rajottem, hogy valami megvaltozott, egyre szimpatikusabb lett, addig a pontig, amig rajottem tobbet erzek, mint baratsag, de ugyanakkor kinzott a lelkiismeret a ferjem miatt, aki szeret. Par napra ra kiderult, a baratnoje dobta egy masik miatt. Ra par honapra a ferjem megcsalt, haragudtam ra de valahogy nem tudtam ra haragudni, mivel en is "piszkosnak" ereztem magam az uj mernok miatt. Sosem mutattam az erzelmeim fele, ugyanakkor, ha valamilyen problema miatt a segitsegere szorulok lampalazam lesz, es tok benan viselkedem, ezt o is eszrevette es csak mosolyog. Sokszor elkepzeltem milyen lenne vele, mignem tegnapelott a fonokom bejelentette, hogy uzleti utra kell mennem VELE. O valasztott engem a masik 10 kolleganom kozul. Az ajulas kerulgetett. 3 nap csak o es en. Neha ugy erzem tul sok a veletlen egybeeses, pont akkor amikor szeretnem Felek, ha kikezdene velem nem tudnek nemet mondani. Talan o az, aki miatt feladnek egy 10 eves kapcsolatot. Ti mit tennetek a helyemben? Elitelendo, az amit erzek?
2015. júl. 4. 14:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A házasok 10%-a érzi ugyanazt 10 év után mint az esküvőjükön. Azaz a romantikus felfogás h "boldogan élsz amíg meg nem" ki lehet dobni. Viszont ha nincs gyerek, és a férjed csalós típus akkor meg lehet próbálni két dolgot: Váltok v nyílt kapcsolat.

u.i: Értem én h a sors kényelmes kibúvó a felelősség elől de légy felnőtt vállad a döntéseidet.

2015. júl. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!