Tade kérdése:

Hisztek a sorsban?

Figyelt kérdés
A tortenetem egy kicsit hosszu, de probalom osszesuriteni. A jelenlegi ferjemet mar 10 eve ismerem, de utobbi idoben valahogy ellaposodott a hazassagunk es ugy erzem, hogy mig o valahogy probalja fellenditeni mert talan szeret, en sodrodok az arral. 2 evvel ezelott a munkahelyemre egy uj mernok erkezett. Mas, mint a tobbi vasalt, markas inges bekepzelt alak. Egy alteros, gitaros laza srac, aki 1 evvel idosebb nalam. Eleinte nem erdekelt, o is csak egy kollega volt a tobbi kozul, akinek raadasul mar 8 eve volt baratnoje. Ahogy teltek a honapok rajottem, hogy valami megvaltozott, egyre szimpatikusabb lett, addig a pontig, amig rajottem tobbet erzek, mint baratsag, de ugyanakkor kinzott a lelkiismeret a ferjem miatt, aki szeret. Par napra ra kiderult, a baratnoje dobta egy masik miatt. Ra par honapra a ferjem megcsalt, haragudtam ra de valahogy nem tudtam ra haragudni, mivel en is "piszkosnak" ereztem magam az uj mernok miatt. Sosem mutattam az erzelmeim fele, ugyanakkor, ha valamilyen problema miatt a segitsegere szorulok lampalazam lesz, es tok benan viselkedem, ezt o is eszrevette es csak mosolyog. Sokszor elkepzeltem milyen lenne vele, mignem tegnapelott a fonokom bejelentette, hogy uzleti utra kell mennem VELE. O valasztott engem a masik 10 kolleganom kozul. Az ajulas kerulgetett. 3 nap csak o es en. Neha ugy erzem tul sok a veletlen egybeeses, pont akkor amikor szeretnem Felek, ha kikezdene velem nem tudnek nemet mondani. Talan o az, aki miatt feladnek egy 10 eves kapcsolatot. Ti mit tennetek a helyemben? Elitelendo, az amit erzek?
2015. júl. 4. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hogy mit tennék? nem bolondítanám a férjemet tovább és új életet kezdenék a férfivel, mert szerencsétlen férjedet teszed csak tönkre ezzel.
2015. júl. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen igazad van, tudom ha ugysem lesz semmi ebbol a kapcsolatbol, akkor is elvalnek, mert nem szeretnek tovabb hazudni a ferjemnek...
2015. júl. 4. 14:23
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
ja de az a "szerencsétlen férje" volt aki megcsalta.Menj aztán lesz ami lesz.Ahol megcsaltak az már olyan is 10 év ide vagy oda.Álmodozni még lehet az nem bűn,és nem okoztál vele fájdalmat senkinek...viszont téged nem csak álomba csaltak.Én nem itéllek el..
2015. júl. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Elso vagyok

En sem iteltem el a kerdezot, de en azt szurtem le, hogy a ferje azert csalta meg, mert hianyzott vmi a kapcsolatukbol, a szikra, es be akarta potolni. Ez nem a kerdezo hibaja, ,sak tonkrement a kapcsolatuk (szerintem)

Viszont a kerdezo mar hosszabbtavu jovot tervez egy masik ferfival

2015. júl. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én csak magamban hiszek.
2015. júl. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Igen en is tudom, hogy ez kettonk hibaja, en mar nem tudom azt nyujtani a ferjemnek, amit 6 evvel ezelott, es o ezt a hianyt egy masikkal toltotte be, amit megertek, de ugy erzem a kapcsolatunk sosem lesz a regi, es egyikunknek sem jo, ha hazudunk egymasnak. En 30 eves vagyok, kicsit faj, hogy zatonyra futott a hazassagom, de ugy erzem most, hogy rajottem mit is akarok, ujra boldog vagyok.
2015. júl. 4. 19:03
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nem ítéllek el egyáltalán.Ilyesmi nem először történik az életben és valószínű hogy nem is utoljára.

Elmennék az üzleti útra és lesz ami lesz.Ha nem lesz semmi, akkor így jártam, ha meg jól alakul a dolog, akkor szuper.

2015. júl. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem beképzeltél magadnak egy romantikus handabandát. Elhiszem, hogy a férjeddel nem tökéletes (finoman szólva), viszont az élet nem olyan mint egy hamupipőke mese. Könnyen el tudom képzelni, hogy a fiatal kollégának leesett mennyire odavagy érte, szépen megfektet a 3 napos utazáson, aztán két szék közül a földre ülsz.
2015. júl. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, igen lehet, hidd el ezzel is szamoltam, de meg mindig jobb ket szek kozul a padlora esni, mint egy rossz hazassagban vergodni... szerintem
2015. júl. 5. 20:55
 10/11 anonim ***** válasza:

Nnomost az egy dolog, hogy az ember beleszerelmesedik valakibe. Az meg egy másik, hogy abból a hormonviharból mi lenne egy másik 10 év múlva.

Speciel én nagyon mérlegelnék a helyedben...


... És asszem bevállalnék egy pár jó kufircot (és nem többet!), mielőtt döntenék! ;)

2015. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!