Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hisztek a sorsban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a sorsban?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok (fiú), volt már egy jó pár barátnőm de egyiket sem szerettem olyan tisztán és őszintén mint az utolsót. Sajnos nem lehetünk együtt, de úgy váltunk el, hogy mi még együtt leszünk, mind a ketten szeretjük egymást. Szeretnék hinni benne de nem megy. Van aki volt hasonló helyzetben és újra egymásra találtak ? Semmi másra nem vágyom nélküle nincs értelme az életnek.

2015. márc. 15. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

Hisz a faszom. Csak az van, amit én magamnak érek el az életben. A többiek max. lehúzni fognak.


21/F

2015. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy dologban hiszek, hogy szar a világ. De abban nagyon
2015. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én hiszek a predesztinációban, szerintem a fogantatásunk pillanatától meg van határozva az életünk és minden lépésünk, de az hogy most kimondottam azzal az illetővel kell leélned az életed, abban nem. Az, hogy ti most különváltatok, pont azért történt meg, mert így kell lennie.
2015. márc. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!