Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöhet 18 évesen az...

Összejöhet 18 évesen az elköltözés otthonról?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, apám egy idegbeteg, undorító állat, ma telt be a pohár, bár már eddig is költözni akartam.Nem bírom tovább, már minden nap meg akarok halni és szörnyen vagyok lelkileg.Szeptembertől egy 3 éves suliba fogok járni(okj), nem tudom, hogy így hogyan tudnék annyit dolgozni, hogy kijöjjön minden.De mennem kell, nincs mese..ilyenkor még van beleszólása, vagy van olyan, hogy nem enged el otthonról?Mit tegyek?Segítsetek, rettenetesen félek és kétségbe vagyok esve..ha anyukám jönne megoldható lenne, de mivan, ha nem fog jönni???:(((

2015. jún. 30. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nyugodtan elköltözhetsz, nem tarthat vissza.
2015. jún. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nappali fősulira kellett volna jelentkezni, nappali OKJ mellett nem lehet dolgozni, olyan mint a középsuli
2015. jún. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Anyukád miért menne? Nem neki van baja a faterral.
2015. jún. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Esetleg egy barátnő akivel kivehetsz egy albérletet? És hát kellene munkát is találni, amiből finanszírozod a lakhatást. Vagy a nagymamádhoz is elköltözhetsz, mint én 16 évesen.
2015. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
szia! Nálunk is nagyon necces volt a szitu, 14 évesen költöztem el anno...Nyáron melózz amennyit csak tudsz, közben egy kicsit bírd ki otthon, minden fillért tegyél félre, és amint úgy van, menj! Lakótársakkal, nagyon spórolósan, minden hétvégén melózva(meg esténként párszor) ki lehet jönni. Nem lesz egy álom, de ha ennyire szörnyű otthon, akkor Mennyország lesz még így is. Drukkolok Neked!
2015. jún. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kèrdès hogy anyukàd is így gondolja e az apádról való dolgokat. Ha igen, akkor veled megy. De jobb lenne, ha inkàbb egy olyan baràtnővel mennèl, akinek hasonlo az èrdeklődèsi köre, mint a tièd.
2015. jún. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Anyukám is jönne velem, így megoldható de rettenetes lesz és félek ettől a pár hónaptól mikor már tudja apám, hogy elmegyünk, de még vele kell maradnunk..25 év házasság után csak úgy anyukám sem sétálhat ki..:(

A szakmámmal fogok keresni nem is keveset de az még 3 év..

2015. jún. 30. 22:08
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi lesz a szakmád? Nem azért, csak én is pályaválasztás előtt vagyok, és fogalmam sincs :D
2015. jún. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Fodrász :) rengeteg lehetőség van benne és egy jó fodrász nem keveset keres, ha saját szalont nyit :D persze ezen kívül nagyon érdekel is a dolog, enélkül nem érdemes belevágni.
2015. júl. 1. 06:50
 10/10 anonim ***** válasza:
18 évesen oda mész ahova akarsz.
2016. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!