Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Mit tegyek egesz csalad csunyan banik velem??? Mar semmi kedvem hozzajuk, ki Se megyek a szobambol... Egesz nap elvarnak hogy takaritsak es tesoimra vigyazzak. 15 evesen nem mehetek el haverokkal inni egy kolat. Eluldoz anyukam Tolem mindenkit... Testvereimet meg ellenem hangolja. Ok is ellenkednek velem. Pesig igyekszem nekik mosogatason kivul mindent megcsinalok meg a wct is kitisztitom. Dolgozni jarok el. Takaritani etterembe. Noverem es anyaek elmennek shoppingolni addig en vigyazom a 10es Masfel eves testveremre.
2015. jún. 29. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Vajon mit csináltunk mi a nyári szünetben míg nem volt GYIK???
2015. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én anyukám is ilyen, de ha én megyek neki segíteni akkor elküld hogy mit lábatlankodok itt, ha meg nem megyek akkor meg az a baja. Tesóimat is ellenem uszítja. Én az elején próbáltam vele megbeszélni a dolgot, mostanában meg inkább a szobámban ülök, elfoglalom magam.

Szerintem próbáld meg vele megbeszélni a dolgot. Vagy gondolkozz el azon, hogy vajon miért csinálja ezt. Lehet hogy van benned valami ami nem tetszik neki, amit te észre sem veszel.

Remélem tudtam segíteni.

2015. jún. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En Probalok vele beszelni , De sose Tudom vele megbeszelni. Azt mondja 15 evesen nem banthat semmi. kinevet folyton. Van mikor le ku..az... Neki a nővèrem a mindene. En Se a kis tesoim nm erdekli ugy mint noverem. Pedig neki csaladja van.... Ugy erzem velunk kene jobban foglalkoznia
2015. jún. 29. 13:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el, most mit számít?
2015. jún. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Juj, ez nem lehet valami jó... Az nagyon rossz, ha a szülőknek van egy kedvence. Nekem nincs ilyen problémám, de az anyukámnak volt. Vele is hasonlóképpen bántak, de ő ahelyett, hogy kiállt volna magáért, mindent eltűrt. Ne is mondjam, hogy ez nagyon kihatott rá és nagyon határozatlan. Néha meg érzelmi rohamai vannak...

Azt ajánlom neked, hogy beszélj erről valaki mással pl apukáddal, vagy ha ez sem segit, állj ki magadért, bizonyisd be, hogy te is ugyanannyit érsz mit a másik testvéred. Mondd, hogy nem vagy tökéletes, de megpróbálsz magadon változtatni, ha megmondja min és nem érdemled meg, hogy igy bánjon veled!

Sok sikert :)

2015. jún. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!