Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt veletek olyan, hogy...

Történt veletek olyan, hogy bár lehettetek volna azzal, akit igazán akartok mégis mást választottatok?

Figyelt kérdés

Például gyerek miatt a feleséggel maradtatok, pedig szerelmesek lettetek másba. Vgay hasonló okok miatt az ex-szel maradtatok, pedig jött más, akivel új kapcsolatba kezdhettetek volna.

Sokszor hallom ezt a dumát, hogy ha igazán téged szeret és te kellesz neki, akkor veled lenne. Ez mindig így van tényleg? Vagy vannak esetek, amikor valamiért mégis azzal maradsz, akivel már nem jó a kapcsolat, holott lehetnél egy új, boldog kapcsolatban?


2010. márc. 2. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

A gyáva ember marad a "gyerek miatt" egy rossz kapcsolatban. Az sem a gyereknek sem a szülőnek nem jó, ez csak egy nagyon-nagyon jó kifogás ami manapság igen divatos...akinek jó a langyos víz az teszi ezt, hiszen mennyivel egyszerűbb nem változtatni?

Amit le írsz az a gyáva emberek viselkedése...sajnos sokszor követjük el ezt a hibát...mert ez a kényelmesebb megoldás...velem még nem történt hasonló, de ha megtörténne megpróbálnék változtatni...

2010. márc. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Nem, ilyen soha sem történt és remélem, nem is fog. Biztos, nagyon nehéz lehet meghozni egy ilyen döntést.

Olyan szituációba kerültem már, hogy mikor összejöttem a párommal, akkor az a fiú, aki életem első (beteljesületlen) szerelme volt, el szerette volna kérni a telefonszámomat, hogy randit egyeztessünk. Adott volt egy lehetőség arra, hogy első szerelmemmel összejöjjek, de nem éltem a lehetőséggel. Nem bántam meg. Így megmaradtak a kellemes emlékek, a párommal pedig tökéletes a kapcsolatunk.

2010. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

volt, de nem épp így.

még fiatal vagyok, csak 17 éves, így nincs gyerekem.

szakítottam a volt barátommal anno, akit annyira szerettem, mint még soha senkit, majd kicsit ittasan, gyerekes bosszúból megismertem a jelenlegi páromat. kijózanodás után találkozgattunk, és összejöttünk. egy hétre rá a volt jelezte, hogy elszúrta, sajnálja, szeretne visszakapni. én nem mentem vissza hozzá. az szemmel tudom, hogy jól tettem, de a szívem szerint viszont nagyon elb_sztam.

2010. márc. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jav.: az eszemmel
2010. márc. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!