Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám magasról tojik rám,...

Anyám magasról tojik rám, miért ilyen?

Figyelt kérdés

16/l

Anyumat nemérdeklem.

Sokat bántottak még álltalánosban, mert szemüveges voltam és egy kicist duci. Szóltam neki, hogy tegyen valamit, de azt mondta hogy jaj biztos nem olyan szörnyű a helyzet, engedd el a füled mellet. Már vertek is napi szinten, megint szóltam neki, semmit sem tett. Aztán lefogytam, jött egy válságidőszakom, jósuli, sok tanulás, megfelelési kényszer. Volt egy csaj aki állandóan csúfolt(középsuli), anorexiás lettem, bulimiás.

Nem vette észre, nem is kérdezte hogy mina bajom. Szerettem volna sokszor beszélgetni, de Jaj most nem érek rá a hülyeségeidre....

Állandóan kiabált velem, Te gyökér, nem normális.

Végül kórházba kerültem. Naggyából felgyógyultam, de egyszer sem kérdezte meg hogy hogy érzem magam. Amikor enni szeretnék úgy néz rám mintha egész nap ettem volna.

Ráadásul az egéaz fogsorom görbe, de nagyon. És a fogszabo 16e Ft lenne, és azt mondta szóse lehet róla. De lehetne részletekbe fizetni. Nem merek mosolyogni sem nevetni.

Soha nem beszélget velem. Én meg szoktam kérdezni tőle, hogy van meg mi van vele. Többször is felhívom egy nap, valamikor felsem veszi, csak ha ötödszörre hívom. Akkor is olyan a telefonba, hogy legszivesebben lerakná. Beteg is voltam, gyomorsüllyedésem volt meg vakbelem is, így elég sokszor fáj a hasam. Szoktam mondani neki, de csak rámnézbés olvas tovább. Bezzeg ha bejön a testvérem vagy apum akkor jaj mitörtént veled, elestél?...

Csak egy kis figyelemre vágyok, de nem kapom meg..


2015. jún. 24. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
te nem figyelemre vágy hanem hogy ő oldja meg a problémáidat helyeted
2015. jún. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Látom nem érted, most nem azért de egy 10 éves gyerek persze hogy azt várja, hogy az annya valamit csináljon ha bántják....

És mivel eléggé beteg voltam(majdnem meghaltam) egyszer sem volt mellettem, bent sem volt a kórházban mikor 2 hónapog bent voltam.

Azért szerintem ez bunkóság. Egy másik csaj volt velem egy szobában, hozzá mindennap ment valaki, hetente 5 az annya és hozzám meg egyszer se, ösz-visz 5 beszéltünk telefonon

2015. jún. 24. 19:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kemény. Vajon ki ez az idegen rideg ember aki megszült téged?
2015. jún. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
próbáld meg apukáddal és a testvéreddel megbeszélni a dolgot,mondd el nekik ezt amit leírtál hátha ők tudnak ezen segíteni
2015. jún. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom hogy ilyen hideg egy anya a gyermekével . :(

Én már össze vissza idegeskednék ha látnám hogy a kislányom nincs jól..

2015. jún. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!