Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hasonlít a páromra...

Miért nem hasonlít a páromra a gyerek?

Figyelt kérdés

Két gyermekem van az első tiszta apja a második meg egyáltalán nem hasonlít a páromra, ezért az emberek bántanak! Azt mondják hogy az egyik barátunkra hasonlít pedig a férjemé! Már nem tudom mit csináljak a sok rosszindulatú emberek miatt! Féltem a családi életem és a gyerekeim! Sajnos DNS tesztre nincs pénzünk!

A párom hogy elhiszi e hát nem tudom :-(



2015. jún. 23. 20:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

mondd azt hogy aggódtok hogy elcserélték a kórházban..

mindig lesz valami új pletyi,akár mit csinálsz.ha látják hogy felveszed még jobban rád szállnak

ha a párod elhiszi akkor no comment

2015. jún. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy elhiszi legalábbis eddig még nem mondta
2015. jún. 24. 21:08
 23/25 anonim ***** válasza:

Szerintem el kéne mondanod a férjednek, hogy ez a helyzet, és téged ez bánt, legalább kiderülne, hogy ő mit gondol. Aztán a következő alkalommal jó esetben kiosztaná a piszkálódó barátot, és remélhetőleg csend is lenne onnantól, mert látni fogják, hogy kiáll melletted, neked hisz.


Egyébként a szüleim, a nagyszüleim és az öcsém is barna hajúak, én meg vörös vagyok. Apu soha egy percig sem kételkedett, egyszer poénból megkérdeztem tőle, hogy nem gondolta-e, hogy a postástól vagyok, de azt mondta, a postásunk szőke volt. :) Akkor elmesélte azt is, hogy az ő nagynénje és a dédapja, akiket nem ismerhettem, mindketten vörösek voltak, tehát az ő ágáról jött a hajszínem, és anyu agyon is csapta volna, ha ezek után még kételkedni mer. :D

2015. jún. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
"postásnak szőke volt" xD
2015. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol te más véleményével? A családod a fontos, a férjed meg a gyerekek, a többi le van szrva.
2015. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!