Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hasonlít a páromra...

Miért nem hasonlít a páromra a gyerek?

Figyelt kérdés

Két gyermekem van az első tiszta apja a második meg egyáltalán nem hasonlít a páromra, ezért az emberek bántanak! Azt mondják hogy az egyik barátunkra hasonlít pedig a férjemé! Már nem tudom mit csináljak a sok rosszindulatú emberek miatt! Féltem a családi életem és a gyerekeim! Sajnos DNS tesztre nincs pénzünk!

A párom hogy elhiszi e hát nem tudom :-(



2015. jún. 23. 20:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%

Ha a párod nem bízik benned, akkor az annyit is ért.

A többieket meg telibe kell fosni, mert az ilyenek akkor is beléd fognak kötni, ha épp nincs mibe.

Megoldják.


Két gyerek mellett meg lehetne annyi eszed, hogy az ilyet nem veszed fel.

2015. jún. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
13%
Volt viszonyod mással abban az időben?
2015. jún. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Soha nem volt a férjem mellett
2015. jún. 23. 21:02
 4/25 anonim ***** válasza:
93%

Ugyan már.. Az unokahúgom és egy ismerősöm gyereke is tiszta apja. Az anyjukra nem is hasonlítanak. Aggódni kéne? Értem én, hogy mi a különbség, de nem mindig hasonlítanak egymásra a gyerekek, illetve nem mindig hasonlítanak mindkét szülőre.(vagy egyáltalán a szülőre)


Az unokatesómnak pl. volt egy 10 évig tartó időszaka, amikor pontosan úgy nézett ki, mint apum. Senki nem gondolta, hogy apámtól van a gyerek.

Sokszor keresztbe hasonlítanak a családban.


Erre van egy másik példám is. Ott a kislány pontosan úgy néz ki, mint az apuka húga. Tehát ott anyucinál kéne dns tesztet csinálni ez alapján, de ugye tudjuk. hogy ez hülyeség..


Még két ilyen szituáció van a családban, azt nem részletezem.


Most azért mert a gyereked épp hasonlít valaki ismerősre, még ha nem is rokon..nem jelent semmit.

2015. jún. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Csak már tényleg a kiborulás szélén állok! A kisebbeket már senkinek nem engedem megnézni, mert félek hogy csak azért nézik mert utána róla beszéljenek
2015. jún. 23. 21:09
 6/25 anonim ***** válasza:
85%
Ne foglalkozz ostoba idiótákkal.
2015. jún. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
85%
Ugyan már! Rád nem hasonlíthat? Én pl tiszta anyukám vagyok, öcsém meg tiszta apu.
2015. jún. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%

Azt, hogy milyen külső jegyeket örököl a gyerek, szinte lehetetlen megjósolni, a haj-, szemszín pl. poligénes öröklődésű (azaz több gén befolyásolja), sokszor megjelennek recesszív (lappangó) tulajdonságok, amik esetleg csak távoli, egy-két rokonra, felmenőre jellemzők. (Nálunk az egyik unokahúgom eredeti rézvörös hajú, kékszemű, anyja-apja sötét hajú és szemű, ebből is voltak poénkodások:-))

Arról nem is beszélve, hogy egy kisgyerek arca még rengeteget változik, ha apának nincsenek nagyon markáns, jellegzetes vonásai, akkor nem is nagyon várható, hogy a gyerek kicsiként "kiköpött apja" lesz.


A rosszindulatúakkal ne foglalkozz, a párod bizalma a fontos, ha nem adtál okot rá, nem hiszem, hogy gyanakodna.

2015. jún. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
88%
Unokaöcsém tiszta bátyám, le sem tagadhatná, viszont az anyjára nem hasonlít semennyire. Unokahúgom meg tiszta anyja... Szóval ne törődj a rosszindulatú emberekkel, ha tiszta a lelkiismereted, akkor nincs mitől félned :)
2015. jún. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
14%

Fogadjunk ez falu.. ott mennek ezek a hülyeségek!

Ki mondta, hogy hasonlítania kell az apára a gyereknek?

Én személy szerint anyum tesójára hasonlítok. Kiköpött mása vagyok. Az a vicces, hogy hamarabb halt meg mint születtem. Szóval pár elvetemült ezzel is viccelődne..

A párod, már ne haragudj de elég hülye, ha hisz a pletykáknak. Ezért nem költöznék soha falura..

ui: Egy gyerek sokat változik az idő alatt amíg felnő, és csak azok mondanak ilyen hülyeségeket akik eléggé iskolázatlanok. Két négernek is születhet fehér gyereke, és fordítva is! Csupán biológia..

Az, hogy az egyik barátotokra hasonlít.. istenem..

Lehet valami felmenőtök rokonok voltak..

S hát.. egy kis baba hasonlóságát egy felnőttel elég elhamarkodott kiskorban 100%-ra venni! Nagyon sokat fog még változni!

Szeressétek a párotokkal, és ne hadjátok, hogy a gyereket vagy téged ezzel szapuljanak..

2015. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!