Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hasonlít a páromra...

Miért nem hasonlít a páromra a gyerek?

Figyelt kérdés

Két gyermekem van az első tiszta apja a második meg egyáltalán nem hasonlít a páromra, ezért az emberek bántanak! Azt mondják hogy az egyik barátunkra hasonlít pedig a férjemé! Már nem tudom mit csináljak a sok rosszindulatú emberek miatt! Féltem a családi életem és a gyerekeim! Sajnos DNS tesztre nincs pénzünk!

A párom hogy elhiszi e hát nem tudom :-(



2015. jún. 23. 20:49
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Igen sajnos falu, itt mindenki foglalkozik mindenkivel csak saját magával nem! És persze az alja népe magyaráz! Én nem foglalkoznék de a nagyobbik már 12 éves és hát nem szeretném ha a fülébe jutna hogy mit beszélnek az anyjáról
2015. jún. 23. 21:36
 12/25 anonim ***** válasza:
37%
Azért nehogy már egy apa kételkedjen a saját gyerekében... Az idegenek meg kit érdekelnek?
2015. jún. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
86%
Az idegenek akkor is kételkednének, ha DNS-vizsgálatot csináltatnál. Tojni kell a véleményükre.
2015. jún. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
88%
Hát nézd ez olyan dolog, mint az, hogy az én dédimamám vörös volt úgy, hogy az ő édesapja és édesanyja is mindkét oldali nagyszülők barnák és feketék voltak. Az egyik nagyszülőjének volt vörös az édesapja - tehát az ő dédapja - és ő is vörös lett. Mégsem kételkedett soha senki abban, hogy nem az édesapjától van, hanem egy vörös hajú férfitól. Sokszor generációkra visszamenőleg jönnek elő a genetikai hasonlóságok, szóval én nem foglalkoznék ezzel a témával ennyit.
2015. jún. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
94%
Ha lenne DNS-teszted azt mindenkinek az orra alá dugnád?Ugyan már.Kitalálnák vetted.Hülyékkel nem kell foglalkozni.Két gyerekem egyáltalán nem hasonlit az apjukra,sőt rám sem.De egymásra sem.Na akkor mi van?a postás pedig nő volt:)Meri ezt a szemedbe mondani valaki,vagy csak a hátad mögött pampognak?vissza kell vágni"nem az a fontos ki csinálta,hanem az ki neveli fel"had pislogjon.Tudhatnád az igazat nem hiszik el,ezért hülyét kell mondani had csámcsogjanak.Ne őröld magad egy percig se
2015. jún. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
82%

Szintén falu. Engem hírbe hoztak a férjem barátjával.

Hát én visszafejtettem a pletykát, és megkérdeztem, hogy honnan veszi a dolgokat.

Ami egyébként a legjobb. Elmész a falu pletykaközpontjába, ami a vegyesbolt. (mindig a vegyesbolt, aztán nagy hangon panaszkodsz, hogy milyen rossz ez, pedig a gyerek kiköpött anyósod, sógornőd, férjed unokatestvére (női rokont mondj), és nevess rajta, hogy ezt dobta ki a genetikai lottó.

2015. jún. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
64%

Ez vicces, mar bocs. A gyerekek sokat valtoznak es kesobb meg hasonlithat a parodra. Mellesleg, ha Te biztos vagy abban, h a parode, akkor ne torodj a sok rosszindulatu megjegyzessel.


Amugy meg, en mit szoljak?? Nekem ikreim vannak, a parom igazi voros ir, hatalmas kek szemekkel. Az en csaladom meg barna haju, barna szemu. Az ikreim kozul a kisfiamnak total szoke haja van es hatalmas kek szeme, a kislanyomnak meg voros haja...es egyik sem hasonlit ram. Ha viszem oket haza Mo-ra, akkor azon szoktunk rohogni a parommal, h azt hiszik, h kicsempeszem a gyerekeket az orszagbol, m egyaltalan nem ugy neznek ki, mintha az enyemek lennenek. De meg picik, ugyh ez valtozhat. attol, h nem sotetek a szineik, a vonasaik meg hasonlithat ram kesobb...remelem, igy lesz :D


De a lenyeg, h ne torodj vele. Az a fontos, h ti tudjatok, h a tietek :D

2015. jún. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
82%

Jó kis példa a genetikára, hogy ők ketten ikrek (különpetéjűek, de ikrek):

[link]


Ugyan az az apa-anya, egy időben születtek, mégis másképp néznek ki, mert más-más géneket örököltek.

2015. jún. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek kicsi megnyugvást jelent nekem!

Igazatok van nem kell foglalkozni az emberekkel

2015. jún. 24. 12:23
 20/25 anonim ***** válasza:

Én: alacsony, zöld szem, világos seszínű szögegyenes szalmahaj, fehér bőr

Ikertesóm: magas, mogyoróbarna szem, dús erős hullámos haj, kreolos bőr


Tesóm kiköpött apa, én senkire nem hasonlítok külsőre, belsőre viszont anyia anyám vagyok hogy egyetemen egy tanár aki anyát is tanította megkérdezte nem-e rokonom yxné. Nem ismert előtte, anyáról meg nem hallott diplomaosztó után. Van ilyen.

2015. jún. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!