Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyermek és család mellett...

Gyermek és család mellett kinek milyen hobbija, kedvtelése van?

Figyelt kérdés
Hogyan egyezteted össze a családi élettel?
2010. márc. 1. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem tenisz, meg természetfotózás. egy ovis kislányom van, úgy egyeztetem össze, hogy az elejétől fogva mellettem áll egy tündér, aki az anyósom, és a tesómékra is számíthatok. egyedül a munka mellett nem menne, a férjem meg vállalkozó, rengeteget dolgozik, neki is kell a kikapcsolódás, szóval rá igyekeztem nem rakni terheket a háztartással/gyerekkel kapcsolatban. ja, meg van egy falunkbeli asszony, aki szokott járni hozzánk vasalni meg ha nagytakarítás van segíteni, őt a férjem kifizeti.
2010. márc. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bocsi az offért,de én is kíváncsi lennék rá.

nekem 2 gyermekem van,a 3.at várjuk,mi egyenlőre csak együtt szoktunk elmenni,biciklizni,sétálni,cukrászdába stb...

2010. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok azt tudom tanácsolni, hogy fogadd el a segítséget! tudom, hogy mi anyukák mindig mindent jobban tudunk, és csak mi tudjuk tökéletesen, mi kell a gyereknek, de ez csak egy érzés, amit a hormonok okoznak. le lehet küzdeni, és később meghálálja magát :)
2010. márc. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én festenék, rajzolnék. Úgy mint régen a család, gyerek előtt. Nekem már kisiskolás a gyermekem. De örülök, ha munka után hazaesek és végre nem én szolgálom ki az embereket, hanem a párommal foglalkoz(nánk) egymással és legfőképpen a kisfiammal.

Türelmetlennek érzem magam, hogy félrevonuljak, miközben tudom, hogy végre a családommal lehetnék, ráadásul a sok tennivaló, meg pihenni is kellene. Párom viszonylag sokat segít férfi voltára, na de hát...

2010. márc. 1. 15:42
 5/5 anonim ***** válasza:
:)Nekem nincs gyerekem, de így se elég a 24 óra! Munka, háztartás kis pihi mellett én is szeretnék, jóval több időt a hobbikra!
2010. márc. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!