Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmerjek menni kollégiumba?

Elmerjek menni kollégiumba?

Figyelt kérdés
Jövő héten kell beadni a jelentkezési lapot. A családomtól teljesen kiborulok. Eleve én vagyok a családban a potyagyerek, mert nekem nem ugyanaz az apám, mint a két öcsémnek. Állandóan ki vagyok taszítva, az öcsémékkel meg áandóan kivételeznek. Őket sose szidják le, pedig állandóan hazudoznak anyának, és persze mindent rám kennek. Sose hagynak tanulni, és aztán persze én vagyok leszidva, a rosz jegyekért, rám van fogva, hogy "sose tanulok" és a 7-8 éves öcsémékhez vagyok viszonyítva. Annyira igazságtalannak érzem ezt, hogy nem tudom szavakba önteni. égyszi segítsetek! 14/L

2015. jún. 18. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján el kéne, de ez egyértelmű. :D
2015. jún. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Ha kiborulsz a családodtól, akkor mi akadálya lenne a kollégiumba költözésnek? Amúgy szerintem próbáld a problémáidat megbeszélni otthon hátha megoldást találtok.
2015. jún. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a szüleid beleegyeznek, valószínűleg jót tenne a környezetváltozás.
2015. jún. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A bátyám ugyanígy volt, és sokkal nyugodtabb, kedvesebb, amióta koleszba jár. Ha megengedik (ezek alapján) el kéne menni.
2015. jún. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem igazatok van.
2015. jún. 18. 22:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!