Mit mondanál erre?

Figyelt kérdés
Néha-néha úgy tűnik mintha kevesebb pénz lenne a pénztárcádban mint amennyit beleraktál,de mindig megnyugtatod magad hogy biztos csak tévedtél,vagy nem emlékszel jól rá.Aztán egyszer csak azt mondja a férjed mosolyogva,hogy van egy meglepetése : kinézett egy másik országban egy szép helyet,oda mentek nyaralni.Ami szép és jó,csak éppen kiderül egyúttal az is honnan volt erre pénz,ő lopkodta el a pénztárcádból apránként,meg ő is rakott valamennyit hozzá.Hogy reagálnád ezt le ?
2015. jún. 15. 10:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát...nem is tudom.

Aranyos, hogy meg akart lepni, meg ilyesmi, de végül is úgy szervezte meg a nyaralást, hogy tőled vette el rá a pénz nagy részét, ahelyett, hogy megbeszélte volna veled az ilyet. Kicsit kiakadnék.

2015. jún. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
32%
Én sem értem ezt a lopkodást. Abból lehet lopni, ami nem az enyém. Ti nem közös kasszán vagytok? Mert akkor lopás, igen. Ha meg közös, akkor nem mindegy?
2015. jún. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
A közös kassza elvileg ok, de az nem, hoyg a másik táskájába/pénztárcájába belenyúl szólás nélkül - ez az, ami nekem nem elfogadható!
2015. jún. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

mi siman belenyulkalunk egymas tarcajaba, mert neha nekem nincs keszpenzem, neha neki. Csak azert szolunk hogy nehogy veletlenul penz nelkul maradjon a masik.


Kozos bankszamlank van, egy helyre mennek a fizetesek, ertelmezhetetlen hogy "elvetted a penzem".


De ha nem lenne kozos szamla, jogilag akkor is minden jovedelem kozos!

2015. jún. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Természetesen minden közös, de én akkor is elveszteném a bizalmamat egy ilyen emberben.
2015. jún. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

"mi siman belenyulkalunk egymas tarcajaba, mert neha nekem nincs keszpenzem, neha neki. Csak azert szolunk"


ITT éppen arról van szó, hoyg NEM SZÓLT!!!

2015. jún. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Szerintem tök mindegy, hogy közös kassza vagy nem közös kassza, a pénztárcámba ne nyúlkáljon bele.

Általában nálam is annyi pénz van, amennyi aznapra szükséges, és elég ciki lenne a boltban rájönni, hogy nem tudom kifizetni az ebédnek valót, mert a kedvesem úgy döntött, hogy az én pénztárcámból tesz félre. Hát most majd a sajátjából kell ebédelnie másnap cserébe.

Még a ruháit is ő rakja be a szekrényébe (igen, nálunk az is külön van), abba sem nyúlok bele, nemhogy a pénztárcájába. Szerintem ez nonszensz, és ennyi magánszféra minden házasságba kell.

Az időpontot egyébként mi alapján foglalta le? Tudja, hogy mikor tudsz szabira menni?

27N

2015. jún. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Pfff, szerintem pofátlanság belenyúlni másnak a pénztárcájába, főleg pénzt lopni belőle. Én biztos nem örülnék így az útnak.
2015. jún. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Anno nagyanyám dolgozott a családi kisboltban. tudta hogy anyámnak egy nagyobb összegre lesz szüksége a közeljövőben és azt is tudta hogy nem fog tudni félretenni saját akaratból. Mama ezért úgy "rendezte" hogy a bevételből le tudjon csípni :) Aztán anyámmal csak közöltük a jó hírt hogy nyugi meg van a pénz el lett lopva saját magadtól neked :D Persze ez más főleg mert nagyanyám elmondta meg anyukám is belátta jobb volt ez így. (én azért tudtam róla végig ha esetleg mamával történne vmi, vki legyen aki tudja hol a pénz)


Közös kassza közös kassza, de mi sem vennénk ki egymás pénztárcájából pénzt anélkül hogy szólnánk. Sőt a férjem mindig szól ha kell neki (nem szeret magánál hordani sokat ezért mindig kér 1-2 ezret ha elfogyott) A legutóbb akkor túrkáltam a pénztárcájában amikor azt hitte lehagyott egy ötezrest és teljesen kétség

2015. jún. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
bocs elküldtem véletlen, szóval teljesen kétségbeesett hogy az már tuti nincs a tárcában. Na akkor alaposan átforgattam és megvolt a pénz legnagyobb örömünkre :D
2015. jún. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!