Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti erre hogy reagálnátok?

Ti erre hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Pàrommal 3 ève vagyunk egyūtt, van 2 kisgyerekūnk. Ma pàrom azt mondta nekem, hogy szeretnè kiprobàlni milyen lehet kèt nővel az àgyban. Most mire gondoljak?
2015. jún. 13. 18:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Arra hogy már megcsalt. 3 év után 2 kisgyerek mellett ez nagyon gázos. Nagyon el kéne gondolkoznod azon, hogy kell-e ez a férfi neked. Maradásra maximum akkor biztatnálak, ha átlagon felüli apa a gyermekeidnek, de kizárólag csak akkor. Különben a helyedben lépnék egy szó nélkül, ha átlag apa,és inkább jellemzően te vagy az aki a gyerekekkel törődik.
2015. jún. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%

*Maradásra maximum akkor biztatnálak, ha átlagon felüli apa a gyermekeidnek, de kizárólag csak akkor. No meg akkor ha átlagon felül erős egyéniségű ember vagy és képesnek érzed magad arra, hogy egy családot összetarts, úgy mint a régiek.

Különben ha nem ilyen vagy, akkor rá fogsz menni az egészre.

2015. jún. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

Part 1

Az előttem szólonak teljesen igaza van.

Még talán azt tenném hozzá,hogy ha te szereted a párod, akkor a 2 nős felállásba bele fogsz rokkanni. ha meg nem vagy szerelmes, akkor meg tök mindegy.

De vajon őneki bejönne a 2 férfis felállás? Erre azért kérdezz rá nála,és nézd meg az arcát. Elviselné e hogy lásson benned mást?és ha ezen elgondolkodik,akkor lehet azon is,milyen lenne a 2 nős neked.

2015. jún. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%

Mondjuk közölhette volna a gyerekek előtt; igaz, nem lehetett sok időtök kettesben ha ilyen hamar jöttek :-(


Egyébként meg reagálj úgy, ahogy szeretnél: utasítsd el/beszéljétek meg/menj bele. Attól függ, hogy mit szeretnél. Ő őszinte volt, te is legyél az vele.

2015. jún. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
36%
3 Az ilyen elviseli, mert már rég túl van azon, hogy lelkifurija lenne.
2015. jún. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%
Valószínáleg nem volt okos dolog 3 röpke év alatt 2 gyereket is szülni, előbb jobban meg kellett volna ismerni meg kiélni magatokat gyerek nélkül.
2015. jún. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
48%

Szerintem azt kijelenti hogy megcsalt, baromság, mivel nem ismerjük a párodat.

Valószínű hogy van efféle szexuális vágya, mindenkinek van valami szexuális vágya aki valamiben picit többre vágyik az átlagtól. Bár mindenkinek más az átlag.... :)

Próbáljatok újdonságokat kipróbálni, legyél kicsit merészebb az ágyban, biztos tetszene neki és sokat számít a változatosság, de 3masba nem szabad belemenni 2 gyerek mellett.. 19F

2015. jún. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
58%
Hülyeséget ír az egyes :D Mindenkinek vannak bizonyos vágyai,sok esetben ki se mondják,hát a férjed most kimondta.Egy ilyen hármas felállás ha megtörténne,tulajdonképpen ellenőrzött megcsalás lenne,amit te elfogadsz :) hiszen ő is foglalkozna a nővel .. Megmondod hogy nem,és kész.És ha vmi új nőre vágyik,lehetőleg még közölje időben,hogy legyen időd összepakolni :)
2015. jún. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%

*Mindenkinek vannak bizonyos vágyai,sok esetben ki se mondják,hát a férjed most kimondta.


Jó nagy kamu. Főleg miután teljesen jellemző az, hogy a duplikált felállást csak az igényli aki már túl van azon a ponton, hogy egy szimpla szexkapcsolat számára kielégítő lenne.

2015. jún. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is néztem nagyot, amikor az enyém állt elő ilyennel, 5 év együttlét után. Onnantól számítva 3 hónapon belül beadtuk a válást. ÉS nem azért, mert nekem nem fér bele még egy nő, mivel biszex vagyok alapból, hanem mert azért akart titkon másik nőt, mert engem már nem. És ez itt a bibi. Te tudod, nálatok mi a helyzet, de én résen lennék a helyedben!
2015. jún. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!