Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti erre hogy reagálnátok?

Ti erre hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Pàrommal 3 ève vagyunk egyūtt, van 2 kisgyerekūnk. Ma pàrom azt mondta nekem, hogy szeretnè kiprobàlni milyen lehet kèt nővel az àgyban. Most mire gondoljak?
2015. jún. 13. 18:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én szerettem volna ikreket, nyilván ezt nem lehet befolyásolni, tisztában vagyok vele:-) Az oka az, hogy sokáig egyke voltam, nagy a korkülönbség köztem és a tesóim között, és nagyon utáltam, a gyerekeimnek jobbat akartam. Így aztán nálunk egy bő év különbséggel jöttek a srácok, szinte ikrekként nőttek fel, és bár fárasztó volt az első másfél év, de bőven megérte.
2015. jún. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ja... :)

Kovács úr látogatóba megy a kollégájához, akinek a felesége hármasikreknek adott életet.

- A hármasikrek nagyon ritkák - mondja büszkén az asszony. - Minden 185000 esetből egyszer következik csak be!

- Nem semmi - mondja Kovács. - Csak azt nem tudom, ennyi eset mellett hogy volt időtök másra is?


A Kérdezőhöz vissza, és tényleg akkor mit csináltok, ha a másik nő terhes lesz?

2015. jún. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Hulye kocsog a párod, alázd meg!
2015. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!