Mit mondanál erre?

Figyelt kérdés
Néha-néha úgy tűnik mintha kevesebb pénz lenne a pénztárcádban mint amennyit beleraktál,de mindig megnyugtatod magad hogy biztos csak tévedtél,vagy nem emlékszel jól rá.Aztán egyszer csak azt mondja a férjed mosolyogva,hogy van egy meglepetése : kinézett egy másik országban egy szép helyet,oda mentek nyaralni.Ami szép és jó,csak éppen kiderül egyúttal az is honnan volt erre pénz,ő lopkodta el a pénztárcádból apránként,meg ő is rakott valamennyit hozzá.Hogy reagálnád ezt le ?
2015. jún. 15. 10:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
a lopás az lopás...legközelebb mire lop?
2015. jún. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
48%
Hát.. ez így olvasva nekem olyan aranyos turpisságnak tűnik, nem lopásnak. Azért viccesen megjegyezném, hogy már értem hova sétáltak a bakjegyek a pénztárcámból. De mondjuk jó lenne tudni, mennyi pénzt vett ki tőled, és mennyit adott ő hozzá.
2015. jún. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Először is én mindig tudom, hogy mennyi pénz van a tarcamban. Ha hiányozna belőle azonnal ra kérdeznék.

A meglepetesnel szinten meg kérdezném, hogy honnan van a pénz rá

2015. jún. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Mivel az ő keresete jóval kevesebb,kevesebbet is tudott hozzárakni.És elég régóta csinálta,apránként,hogy ne legyen feltűnő a pénznek a hiánya.
2015. jún. 15. 10:58
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk, ha egyszer-kétszer kevesebbet találnék a pénztárcámban, mint amire gondoltam, akkor onnantól precízen számon tartanám, mennyi van benne. Egyúttal vigyáznék arra, hogy munkahelyemen véletlenül se férhessen hozzá más. És amikor egyszer biztosan tudnám, hogy hiányzik, akkor a páromnak elmondanám, hogy kizárásos alapon csak ő lophatott meg (ha nem lakik gyerek vagy más lakó velünk).


És amúgy örökre odalenne a bizalmam iránta...

2015. jún. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Durva. :) Szervezett neked egy meglepetés nyaralást, -kicsit eltúlozva- a te saját pénzedből. :-D

Próbálnám finoman közölni vele, hogy nagyon kedves tőle de legközelebb bármivel kapcsolatban jobban örülnék, ha előre megbeszéljük, közösen döntjük el hová menjünk, mit vegyünk. És ha legközelebb is megtenné ennek ellenére, akkor kiverném a cirkuszt.

2015. jún. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben elég gáz, hiszen akkor ez a te meglepetésed neki, nem fordítva. Még ha bevallaná, nem tartanám akkora egetverő problémának, de így..... Nagyon durván elbeszélgetnék vele. Már le is foglalta? Hol a pénz?
2015. jún. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Végül is nem akart rosszat, de kissé gyerekesre sikerült a megoldás... én kicsit becsapottnak érezném magam. Jobb lett volna egy szép, rózsaszín, közös malacpersely, amibe aztán dugiban dobálhatja a saját apróját. :)
2015. jún. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
9%
Mivel hazassagban nincs en penzem - te penzed, ezert nem tudom ertelmezni a kerdest.
2015. jún. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%

Hát nem tudom, én szerintem kiakadnék. Hogy gondolja, hogy kiveszi a tárcádból a pénzt? Mondjuk be akarnál fizetni egy csekket és ott a póstán veszed észre, hogy hoppá, nincs annyi. Te arra raktad félre a pénzt. Vagy mondjuk olyan helyen vagy, ahol közel s távol se lehet pénzt kivenni, mert nincs autómata és bank, és neked ki kell fizetned valamit, de hibádzik az összeg, mennél reggel a busszal, nincs időd pénzt levenni, a buszsofőr mellett állva realizálod, hogy nincs pénzed, pedig neked fontos lenne időben beérned...és még sorolhatnám.

Én szinte mindent kártyáról fizetek, mert nem kerül a tranzakció pénzbe, így inkább nem tartok magamnál pénzt sokat-külföldön élek. Max pár ezernyi van nálam. Ha a férjem úgy lop ki pénzt belőle, hogy nem szól és a boltban, buszon realizálom, hogy nincs, baromi pipa vagyok, pedig csak pár ezer forint.

Nálunk egy számla van, teljesen közös a kassza, ő keres többet és így is felháborít, mikor nagyon ritkán előfordul, hogy nem szól róla. Általában elfelejt szólni. Ha szól, minden további nélkül adok neki.

Egy kirándulást, nyaralást meg illő megbeszélni, ha úgy kell egymástól lopkodni, hogy fussa rá. Meg különben is, meglep a saját pénzedből?

2015. jún. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!