Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnam elfelejteni az...

Hogyan tudnam elfelejteni az exparom?

Figyelt kérdés
Egy majdnem 19 honapos kapcsolat utan, melyik a megoldas arra hogy eltudjam felejteni, kb 6 hete szakitottunk. Nagyon szeretem es egesz nap csak ra gondolok, o nem tudom ha meg szeret hisz a szakitas ota csak parszor beszeltunk de akkor is szuksegbol beszelt velem, ez az en velemenyem a beszelgeteseinkrol.
2010. febr. 28. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjel el valahova jarni ahova eddig nem jartal meg. Igy elveszi a gondolataidat az uj hobbid es uj emberekkel is megismerkedsz. Mindenkepp mozdulj ki otthonrol, kosd le magadat, es ismerkedjel. Csak igy szerintem. Meg gondolj arra, hogy milyen rossz tulajdonsagai voltak.

Persze hogy kenyszerbol beszelt mar csak veled a szakitas ota. Miert, hogyan kellett volna veled beszelnie? Remelem te nem akarod tartani vele tovabbra is a kapcsolatot, miutan mar nem is vagytok egy par. Az miert is lenne jo?

Ne izgulj, majd jon a kovetkezo barat!

2010. febr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! szerintem az is jó megoldás lenne ha nem beszélnél nem találkoznáé vele! Az első időkben ki kell sirni gyászolni egy kapcsolatot máshogy nem megy de arra figyelj hogy ne gubozz be! Járj emeberek közé keress valami új hobbyt ami elvonja afigyelmedet és valakit aki bármikor meghalgat még ha 100szor mondod is el ugyan azt hidd el egy idő után megoldódódik! Sok sikert hozzá!
2010. febr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
csak úgy tudod elfelejteni ha továbblépsz. amíg te azon filózol , hogy szeret e addig ő éli az életét nélküled. foglald el magad, keress új hobbit , találkozz új emberekkel stb.
2010. febr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Már nem azért de, ha mindkettőtöknek fáj a szakítás akkor valószínűleg semmi értelme nem volt szakítani, és csupán egy rossz döntés volt..


Ami jó ahhoz általában mindkét ember ragaszkodik, ha pedig megvonják tőlük akkor szenvednek.



Miért kínozzátok magatokat?

Felejtsétek el a szakítást! És inkább tanuljatoka hibákból!


Kell ennél jobb magyarázat?

2010. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Viszont ha az a helyzet hogy ő nem szeret, és csak úgy eldobott, akkor a legjobb módja a felejtésnek a bosszú és az elégtétel!!
2010. febr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
A bosszu semmit nem old meg.
2010. febr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mégis miért kellene bosszút állnia? Szakítottak és kész, azért miért kéne bosszút állni? Ennyi erővel akkor az egész élet bosszúból állna. Ha nem bántották egymást, hanem tisztességesen szakítottak, akkor egyáltalán nem kell bosszút állni.

Próbáld elfelejteni, keress új párt magadnak, ez a felejtés egyetlen módja. Te a nő vagy a férfi vagy a történetben?

Na mindegy, a lényeg, hogy kösd le magad, nézz filmet, menj el moziba, vásárolni barátokkal/barátnőkkel. Ez az egyetlen módja a dolognak.

Üdv: 25/N

2010. febr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
En a csaj vagyok ebben a tortenetben es 21 eves vagyok
2010. febr. 28. 17:07
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor gondolom vannak barátnőid :) Ezen a bosszúálláson ne is gondolkozz, amit az egyik válaszoló írt, mert marhaság. Gondolom azért szakítottatok mert már nem akartátok a kapcsolatot. Most jobb lenne akkor együtt, ha már nem az igazi? Semmi értelme.

Szóval irány kiruccanni valahová :) Most mondjuk nem épp a legalkalmasabb az időjárás, de a boltokban nem esik és a moziban sem :) Fel a fejjel :)

2010. febr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell elfelejtened, csak tudomásul kell venni, hogy vége. Őrizd meg a szép emlékeket, "gyászold meg" a kapcsolatot (ill. a végét) és keress új elfoglaltságokat. Ha görcsösen akarsz felejteni és nem gondolni rá, egész nap arra fogsz gondolni, hogy felejtened kell, eszedbe jut a pasi is, meg hogy milyen magányos/szerencsétlen vagy. Inkább a szép dolgokra gondolj.
2010. márc. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!