Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok van egy baratom...

15 éves vagyok van egy baratom 24 éves? Többi lent

Figyelt kérdés
úton van hozzám külfõldre. Anyumék nem tudnak róla Hogy ő van nekem Vagyis sejtik.. nem merem elmondani neki konkrètan mert a pasi Roma származàsu làtszik rajta picit... ès nem szeretnè Hogy vele legyek. De èn szeretemnagyon őt. Nem tudom mit tegyek!! Most ide àllítana ès talàn jó benyomàst keltene ha nem sàntitana mert Qvad balesete volt... 4re fel Kell gyalogolnia. Aggodom mi lesz. az a baj Hogy nem ismeri őt anya. Pedig szeretnè mert a fiú jol bánik velem csak a jot akarja nekem!! Segitsetek mit tegyek...?? Bocsi ha kicsit èrtetlen de zavart vagyok..
2015. jún. 11. 13:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%

Hidd el, nagyon meg fogod még bánni, ha bármi kialakul ebből és hagyod magad becsapni. Sajnos, most mondhat neked bárki bármit, mert úgysem hallgatsz senkire. Anyukád helyében a legkevesebb, hogy távol tartanám tőled az illetőt, és ezt legnagyobb jóindulattal a te érdekedben mondom. Pár év távlatából te is rájössz.


24 évesen egy egészséges lelkületű ember nem egy 15 éves gyerekben keresi a társát. Valószínűleg, ő sincs teljesen felnőve agyilag a korához. Képtelen volna kialakítani egy korban hozzáillő, érett emberrel kapcsolatot, ezért keresi kislányok társaságát.


Minek kell ez neked?

2015. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
61%
Egyrészt nem vagy szerelmes szerencsére, másrészt kicsi vagy még ehhez. Lehet fiúzgatni, ismerkedni, szórakozni, flörtölni, de nem egy 24 éves férfival !
2015. jún. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
79%
Tudod, miért akar egy 24 éves egy 15 évessel lenni? Mert egy naív, buta lánynak nem kell bizonyítani, nincsenek elvárásai, ő lehet az Isten, nincs se léc, amit meg kell ugrani, se összehasonlítási alap, se semmi. Azért nem a korabeliekkel van, mert egy vesztes, aki senkinek sem kellene, így meg ő lehet a Férfi, akire felnéznek. A tényen nem változtat: egy gyenge, beteg lelkű vesztes, aki kihasznál. Anyád meg egy idióta, hogy nem véd meg tőle! N31
2015. jún. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek: az ilyenek azért kezdenek tinilányokkal, mert a saját korosztályának (20-30 közötti nőknek) nem kellenek. Hogy miért, az több okból is lehetséges, de biztos van valami komoly defekt. Rám 13 éves koromban próbált nyomulni egy akkor 28 éves faszi, de a férfirokonaim keményen elzavarták mellőlem. Aztán persze kiderült, hogy ő volt a falu utolsó utáni csicska lúzere.
2015. jún. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!