Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok van egy baratom...

15 éves vagyok van egy baratom 24 éves? Többi lent

Figyelt kérdés
úton van hozzám külfõldre. Anyumék nem tudnak róla Hogy ő van nekem Vagyis sejtik.. nem merem elmondani neki konkrètan mert a pasi Roma származàsu làtszik rajta picit... ès nem szeretnè Hogy vele legyek. De èn szeretemnagyon őt. Nem tudom mit tegyek!! Most ide àllítana ès talàn jó benyomàst keltene ha nem sàntitana mert Qvad balesete volt... 4re fel Kell gyalogolnia. Aggodom mi lesz. az a baj Hogy nem ismeri őt anya. Pedig szeretnè mert a fiú jol bánik velem csak a jot akarja nekem!! Segitsetek mit tegyek...?? Bocsi ha kicsit èrtetlen de zavart vagyok..
2015. jún. 11. 13:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem az a baj, hogy roma származású, hanem hogy megront egy idióta tinilányt, aki nem lát el az orráig sem. Nem vagy szerelmes, csak hülye. Ha én lennék az anyád, bezárnám a pasit és kihívnám rá a zsarukat! Nem fiú, hanem felnőtt férfi, aki kihasznál. Ha ezt nem látod, nem lehet rajtad segíteni. N31
2015. jún. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Hát jó korán kezded. Már ha nem kamu.
2015. jún. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Èn a helyedben elöbb beszèlnèk a szūleim,el, hogy mire szàmìtsanak a hova tartozàst illetően. De ha az anyukàdnak eddig nem volt kifogàsa, arròl amit tudott kettötökről, szerintem ezekutàn sem lesz. Ha csak nem faj gyűlölő. Azt pedig szerintem mindenki maga döntse el, hàny èvesen szeretne kapcsolatot, ès hogy kivel. Mai vilàgban màr törvèny nem ìrja elő, hogy szūzen kell fèrjhez menni. Ha ti szeretitek egymàst, akkor no problem.
2015. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Azért rohadt messze van a szabad párválasztástól az, hogy egy felnőtt férfi hülyít egy 15 éves kislányt. Nem értek egyet, hogy ő dönti el, kivel jár. Ez túl van azon a határon. Az ilyen pasikat bottal verve kergetném el a háztól! Perverz állat, aki 24 évesen kielégítőnek talál egy """kapcsolatot""" egy kislánnyal! N31
2015. jún. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem jàtszik velem nem akar kihasznàlni. Komolyak a szàndèkai. Beszélgettem már a fiú anyukàjàval is. Az unokatesoja apám kisfőnöke.. jo családba származik. Csak zavarja anyàt hogy picit làsztik rajta a romasàg. ő tényleg szeret a jo felé próbál terelni mindig.
2015. jún. 11. 14:14
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem mondod meg otthon? Az úgy jobb lesz ha az ajtóban áll és égtek vagy várod hogy szüleid leordítsák a fejed? Istenem...
2015. jún. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

Milyen komoly szándékai lehetnek egy 15 éves lánnyal?

És mi lenne, ha nem hívnád fiúnak azt a 24 éves FÉRFIT?

Anyád meg elad ribinek, nem lennék rá büszke.

"Jól bánni" kutyával szoktak. A gyerekemnek többet várnék.

2015. jún. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Aki 24 évesen 15 éves kislánnyal alakít ki párkapcsolatot, annak nagyon komoly problémái vannak mind a mentális mind pedig az érzelmi fejlettségben. Nem a kislány a defektes itt, hanem a pasas, de nagyon. A kérdező joggal mondja, hogy éretlen, 15 évesen mindenki az. A pasi az, akinek eszénél kéne lennie, de hát..
2015. jún. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Fel kéne ébredned kislány, ez egy meglett férfi, nem tudom neked mit jelent a jó útra akar terelni, de már eleve azzal rossz útra terel hogy kikezdett veled, még fiatal vagy ahhoz hogy így elkötelezd magad,tanulni, bulizni lehet,de azért ezt a kapcsolatot senki sem fogja jó szemmel nézni.

Tudod ekkora korkülönbség esetén már felmerül az emberben hogy a barátodnak pedofil hajlamai vannak, de semmiképpen sem lehet egészségesnek,de legalábbis elfogadottnak mondani egy ilyen kapcsolatot. Teljesen ki fogsz égni mire eléred a "felnőttkort", főleg ha véletlenül teherbe esel, akkor aztán vége mindennek, egy életre leláncolod magad. Gondold ezt át, és egyenlőre inkább élvezd ki az életet és azt hogy fiatal vagy. Azt hiszed szerelmes vagy, de ez csak egy kis fellángolás, és lehet hamarosan jön más aki majd jobban fog tetszeni... ne rontsd el az életed ilyen korán.

2015. jún. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
èn nem vagyok belè szerelmes de szeretem. Tudom ,hogy nagy a korkülömbsèg. Eleinte mikor csak beszèlgettünk csak beszèlgettünk semmit nem akart tőlem. Mondta ,hogy fiatal vagyok nagyon meg ilyenek. Ahogy dumaltunk egyre jobban kedveltük egymàst. Tudom ,hogy nem jàtszani akar velem. Most azèrt jön ,hogy bemutatkozzon a szüleimnek es hogy újitgassa a lakàsàt. Igen van pár helyzet amikor kiütközik az idő köztünk de türelmesek vagyunk ès ettől függetlenül szeretni tudjuk egymàst. Tudom ,hogy kèsőbb szeretnë őt anya most nehèz míg ki nem ismeri... A pasival megbeszèltem ,hogy ismerkedjünk mèg ne vàgjunk bele rögtön, azt mondta ,hogy rendben. Szóval holnap ide àllit ,mint udvarlóm!
2015. jún. 11. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!