Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig laktatok anyósékn...

Mennyi ideig laktatok anyóséknál/anyós jelöltnél? És mennyi idő után voltatok úgy, hogy már nem bírtátok tovább ott?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
5évet.Ebből ő 1évet a volt férjénél töltött.Hawai volt.De megint összevesztek,egy karácsonyi napon jött haza,áprilisig birtam.Csunyán összevesztünk,ugy jöttem el,délután,hogy én oda többet nem megyek.Jó pár évig nem mentem,ma már jóban vagyunk.Volt egy lepukkant hétvégi házunk,oa költöztünk a férjemmel.Még ma is ujitgatjuk.
2010. febr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én"Meny"nulla percig éltem anyósommal!Bár anyós tervezte,hogy ott fogunk élni vele,de én megmondtam a férjemnek szó sem lehet róla.Inkább albérlet de vele soha sem élnék"anyóssal"egyből meg is haragudott anyós,és hadat üzent ellenem.De nem érdekelt civódtunk vagy 5 évig,végén beadta a derekát az unokák miatt:D

Üdv:17 hetes KM

2010. febr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi 10 hónapot laktunk anyósoméknál, utána már nem birtam. Mi azt mondtuk, hogy csak addig lakunk ott, amig felépül a házunk és el tudunk költözni, de ő szeretett volna ottartani minket örökre. De sikerült elég hamar elűzni minket onnan, főleg engem. Az én szüleimhez kerültünk, jelenleg itt lakunk, nyugodtabb vagyok, a férjem is jól érzi magát. Nem ajánlom az anyóssal való eggyütt lakást, nem tesz jót a párnak, főleg a nőnek nem. De persze, ez személyfüggő.
2010. febr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Milyen általános dolog ez...sokan fognak írni. Én 6 évig laktam anyósnál (após már nem volt), nyilván az első év még az udvarlás, aztán odaköltöztem a kisebbik szobába. Az összeházasodásunk évében elkezdtünk lakást keresni, végül anyóstól vettük meg a kérót és ő ált tovább egy szoba-konyhába, ott jobban ki tudott jönni egyedül. 4-5 év után jött az érzés, hogy tipliznünk kéne. Az egész persze anyós függő, van aki 1 hetet sem bír, nyilván. Mondjuk amikor kifizettük neki a lakást, és már ő is megvette az övét, de a költözést húzta-vonta, akkor tüntetőleg letéptem a "szobájában" egy-két helyen a tapétát a falról, na akkor megébredt.. :-)
2010. febr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem úgy néz ki nyártól anyóséknál lakom, nem tudom meddíg, az majd elválik. Amíg nem tudunk a párommal saját házat venni addíg biztosan.
2010. febr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem laknák anyámmal és anyósommal sem. Nem is tettem 1 percig sem, inkább albiba tengődtünk 5 évig, de közel volt az is anyósék sokat átjártak okoskodni. 20 km arrébb vettünk saját házat, szerencsére ide fél évben 1x jönnek + unoka szülinap, névnap...stb

Azóta olyan kiegyensúlyozott vagyok, mindenkinek ajánlom.

2010. febr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy én ilyenkor, hogy örülök, hogy egy igazi tündér anyósom van :-)!!!
2010. febr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Volt anyósék két utcányira laktak tőlünk!Bár lett volna 200!

Mindenbe beleszóltak,átjöttek,mikor mit csinálunk,miért...

Mindenbe beleszóltak,még a lagzinkba is,hogy ne legyen...

Hát,szét is mentünk,de a drága exem meg kiállhatott volna mellettem.Így járt.

Azóta az anyjáékkal még köszönő viszonyba sincsenek.

2010. febr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi 2 évig laktunk anyóssal,szerencsére az enyém rendes és aranyos,szóval nem volt vele különösebb gondom.Az már más tészta,hogy a családból mással volt,de ez nem számít már.Az az egy biztos,hogy mióta külön házunk van,azóta teljes lelki harmóniában élek.Csak ajánlani tudom mindenkinek! :-)
2010. febr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!