Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig viselljem még el a...

Meddig viselljem még el a párom családját? Közös lakásba ha?

Figyelt kérdés

Már alig birom...eggyüt lakunk a sógornőmékkel, anyósékkal.

Mindenkinek van saját tere csak nekünk nincs úgy érzem.

Tudom költözni kéne meg minden de én még tanulok, így nem tudok dolgozni, a párom meg hol keres hol nem csak. nagy terveink volltak, lassan jönni kéne a babának meg saját ház, kocsi de ezek csak álmok maradnak??

Mit tehetek? volt olyan h eggyütt laktatok?



#szex #család #nincs tér
2015. jún. 10. 17:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a semmire nem kellene gyereket meg tervezni se. A kedves prod menjen el dolgozni, veled együtt, aztán irány egy albérlet.
2015. jún. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha jön a baba, akkor elmennétek? Miért nem mentek most? Nincs pénz? Akkor mit gondolsz, miből fogjátok eltartani magatokat, ha megszületik a baba? Több lesz a pénz? Tévedsz, mert nem lesz.. az a minimum, amit kapnátok, semmire sem elég.


De valóban, én is úgy gondolom, hogy kamu.. Kb, mint a másik témakrben feltett 19 éves ikerbabákat váró csaj...

2015. jún. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

ilyen körülmények közé semikép ne akarj gyereket,

még több év amig egyáltalán egy albérlet összejöhet

2015. jún. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Baba, saját ház, kocsi, toronyóra lánccal...

Na jól van, kérdező, vedd ki a kezed a biliből.

2015. jún. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
95%
Anyukám a jogi egyetem mellett is tudott dolgozni anno. Te még egy fűszálat se tettél keresztbe, de már gyereket szülnél, biztosra veszem, hogy a semmire fogsz is. Örülj, hogy eltartják a feneked, kezdj el dolgozni és akkor el tudtok költözni.
2015. jún. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%

Könyörgöm mondjátok, hogy ez kamu kérdés...

Nem tudom elhinni, hogy ilyen sötét ember létezik mint a kérdező...

Gyereket a semmire? Minek? Más nyakára, állás, pénz nélkül?

Nem baj majd én meg a többi hülye aki dolgozik eltart majd téged meg a gyerekeid is.

2015. jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
neked nincs munkád, a párodnak is csak alkalmi, a szülők nyakán laktok ...elárulnád, miből akarsz gyereket eltartani, meg saját házat, meg kocsit? o.O
2015. jún. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Szeretném én is azt hinni, hogy ez kamukérdés, de kb mintha a tesóm ostoba nője tette volna fel, még ha ez kamukérdés is, sajnos vannak ilyen sötét emberek... :'D

Nyuszika, nem kell neked semeddig elviselni a párod családját. Lehet ám menni saját utadon vagy élősködjetek tovább a te családodon. Más f**zával verni a csalánt nem képesség.

2015. jún. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A PÁSZTOR ***** válasza:
70%

Mi lenne ha egy kicsit rosszabb lenne mondjuk az 1 szoba se jutna?

Tudod én 3 diplomát szereztem meló mellett úgy hogy miközben a szakdogámat írtam az ágyon, a 3éves fiam aludt a hátamon. Nem tudom elképzelni, hogy mások tartsanak el ,mert mindenért meg kellett harcolnom. Lehet, hogy ma ez máshogy van, de én ma is dolgozom nem diplomáim szerint és nem nagy pénzért ,de ez van és majd lesz jobb is. Ha álmodom teszek is érte és a többit hozzá teszi a jó Isten, de ha én nem lépek ő nem tudja hol segítsen rajtam.

2015. jún. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy kamu a kérdés, mert ha tényleg ennyi esze lenne a kérdezonek, akkor nem tudná bekapcsolni a számítógépet sem.
2015. jún. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!