Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hangzik ez a név?

Hogy hangzik ez a név?

Figyelt kérdés
Kovács Dóra Kiara :)
2010. febr. 27. 23:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

Inkább Kovács Kiara Dóra. "cs" után "d" kicsit nyelvtörős:)

De am szép!

2010. febr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jól hangzik úgy, ahogy a kérdésben van, nem nyelvtörős. Ha megfordítanád, hogy a Kiara lenne elöl, a Dóra teljesen kilógna, feleslegesnek tűnne, de így dallamos.
2010. febr. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

Kiara: a Klára olasz megfelelőjének magyar helyesírású változata.


Szerintem is jobban hangzik a Kovács Kiara Dóra.


Számomra érdekes név, mondjuk Klára nevet nem adnék a gyerekemnek.

2010. febr. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kovács Kiara szép, de minek oda a Dóra? Úgy is csak egy neven fogod hívni és más is!
2010. febr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem a Kiara felesleges, elég bután néz ki egy ilyen abszolút magyar vezetéknév után. Kovács Dóra az szép :)
2010. febr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A dóra is szép a Kiara is, de a kettő együtt nekem nem passzol. Vagy, vagy! :)
2010. febr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jó.
2010. febr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Sztem a Kiara egyedül is eléggé nyelvtörős, egy ilyen extra név második keresztnévként meg sztem egyszerűen fölösleges.

Egyébként is nevetségesnek tartom az ilyen manapság "treni" külföldi keresztneveket, mint pl. Dzsenifer, Dzsásztin....vagy éppen Kiara.Annyi Magyar keresztnév van, nem értem, minek kell ilyen különcködésekkel föltűnést kelteni, egyébként is általában inkább hátrány lesz a gyerek számára a későbbiekben egy nagyon szokatlan név.

2010. febr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13:56 vagyok. Miért pontoztatok le? Ezen élvezkedtek? Vagy azért, mert neked tetszik a Kiara, nekem meg nem? Szubjektív véleményekre volt kíváncsi a kérdező!!! Hülyék.
2010. febr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A Kiara egy külföldi vezetéknévvel szép, egy magyarral (pláne egy nagyon gyakori magyarral) rettenetesen hülyén, nevetségesen, trendin (nem jó értelemben) hangzik.

A Dóra név pedig szép, kár lenne elrontani véleményem szerint.

2010. márc. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!