Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyultok a Szabina...

Hogyan viszonyultok a Szabina névhez?

Figyelt kérdés
Tetszik/Nem tetszik? Miért?

2015. jún. 6. 09:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nem tetszik, kicsit jellegtelennek találom, olyan semmilyen. Nem rossz, de örülök, hogy nekem nem ez a nevem.

Bár lehet, hogy ennek a nem tetszésnek ahhoz is van némi köze, hogy amikor kislány voltam, volt egy idősebb Szabina nevű lány, aki gúnyolódott velem, elég gyakran.

2015. jún. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Két osztálytársamat is így hívják. Az egyik cigiző, érvagdosó, depis lány. A másik meg állandóan terhes.


Egyébként nem lenne csúnya név

2015. jún. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Nekem van 2 Szabina nevu ismerösöm ,mind a 2aranyos ,szeretni való felnőtt nő.

Viszont maga a név szerintem borzalom . Szabinkának is lehet becézni estleg,de a Szabi ?????? Nekem nem tetszik ez a név ...

2015. jún. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Én ezt akartam, de a férjem (Szabolcs) megvétózta. :(

Szóval más lett a gyerek neve.

Nem ismerek Szabinát.

2015. jún. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem tetszik.
2015. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nem tetszik.

Szerintem nem igazán illik senkihez. Hogy becézed?

Szabolcs-->Szabi Szabina-->Szabi?

Pont mint a Dániel-->Dani Daniella-->Dani?


Nem kellene ilyen ,,fiús'' nevet adni lányoknak, de ha valakinek ez tetszik.

2015. jún. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, nagyon nem. Olyan, mint a Kinga. Egy nagydarab, idomtalan, fiusan oltozkodo, gyenge tanulo, apolatlan szemely jut eszembe.
2015. jún. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nem rossz. Manapság sok különleges, magyartalan, szinte ellenszenves névvel találkozni, aminél bőven megkérdőjelezhető, honnan is vették a szülők az ötletet. Szerintem ez nem igazán sorolható ide. Csak illjen a vezetéknévhez.


Volt Szabina nevű ismerősöm. Egy szép, fiatal, sikeres nő. De ez nem a nevén fog múlni.

2015. jún. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2015. jún. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Engem Szabinának hívnak, és nagyon szeretem. Sose volt problémám vele. És nagyon illik is hozzám. (és hozzátenném, sem kisebbségi, sem dagadt, igénytelen, buta, fiúsan öltözködő nem vagyok :DDD)
2015. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!