Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyultok a Szabina...

Hogyan viszonyultok a Szabina névhez?

Figyelt kérdés
Tetszik/Nem tetszik? Miért?

2015. jún. 6. 09:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Normális név.
2015. jún. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
NEm teszik. Csak mert nem tetszik.
2015. jún. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Egyik rokonomnak ez a neve. Átlagos, nem a kedvencem, de nem is utálom.
2015. jún. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó név.
2015. jún. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem, mert egy régi osztálytársamat juttatja eszembe, aki elviselhetetlen volt.

Ha ettől elvonatkoztatok, akkor pedig mindig egy kígyó jut eszembe, nem tudom miért.

2015. jún. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem tetszik. Amikor becézték az egyik ismerősömet akkor mindig ezt hallottam: Szabi. Szörnyű. Meg akiket ismertem, azok kisebbségiek voltak.
2015. jún. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Szép, normális név.

Csak nekem van két Szabina nevű ismerősöm (nem barátnőim) és ők jutnak róla eszembe. Nagyon fura, számomra gáz életet élnek, így ezért nem tetszik ez a név.

2015. jún. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:

Nem tetszik.

Nem tudom elmondani miért, nekem nem szimpatikus. Kicsit nekem gonoszságot sugároz ez a név.

2015. jún. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Volt ilyen nevű barátom. Így, hogy Szabina szerintem jó, de a "Szabi" becézésétől kiráz a hideg:)
2015. jún. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nekem ez a nevem.Nem szeretem.A becézéseit meg kimondottan utálom.Nem is engedem,hogy becézzenek.

A második nevem Klaudia.Azt mégjobban utálom...

2015. jún. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!