Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nálunk van az, ha a...

Csak nálunk van az, ha a szülők vitatkoznak, utána a gyereken vezetik le az idegbetegségük?

Figyelt kérdés

Már annyira elegem van! Ez a két hülye minden csak vitatkozik, veszekszenek minden nap! Ha éppen nem, akkor alapból sem szólnak egymáshoz! Külön-külön is elegem van már belőlük, de amikor veszekednek fúj!

Meg ezt úgy bírom, hogy kimegyek apám már sehol, anyám megkérdezem mi a baj és elkezd velem üvöltözni és utána még én vagyok a szar meg a szemét!

Meg nekem tekintettel kell lennem rá. Csütörtökön is megkérdezem, hogy pénteken el mehetek e moziba? (a saját kis megtakarított pénzemből) erre meg leáll pattogni, hogy hagyjam békén. És persze másnap nem megyek moziba, mert hívogatni fog fél óránként, hogy mikor érek haza! Meg hétköznap ha nem vagyok otthon 3ra akkor már fél óránként hívogat, hogy hol vagyok.. Ha meg itthon vagyok akkor meg hozzá se lehet szólni..

Apámmal már évek óta nem beszélek, szóval ő már nem is érdekel..

Csak nálunk vannak ilyen problémák, vagy másik is ettől szenvednek??


2010. febr. 27. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem anyukád csak ki van merülve. Próbáltatok nyugodtan beszélgetni? Mond el neki, hogy neked mi a fontos ,érted neked? próbálja meg felfogni, mond meg neki, hogy neked nagyon kellemetlen, cikis helyzetbe hoz, ha gyakran hívogat. Agyrém, hogy egy-két szülő mekkora idióta
2010. febr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

'Ez a két hülye minden '

Tehát lehülyézed a szüleidet?Szép dolog mondhatom.Hány éves vagy?13 gondolom.

2010. febr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

17.

Igen azok! Mert egyszerűen már nem lehet velük mit kezdeni! De ezt úgy bírom, ahogy beleszólsz abba ahogy írtam. Ismersz? Nem. Ismered őket? nem Tudod ki vagyok és mit csinálok? NEM Szóval szerintem édes drága kedves utolsó válaszoló a helyedben fülem farkam behúznám!


Nem is az hogy ciki, mert engem nem érdekel, hogy mit gondol a többi ember. Csak ne akadályozná meg mindig, hogy én bárhova is eljussak! Volt két év, amikor sehova nem mentem 2x találkoztam a barátaimmal így sulink kívül.. 2 év alatt kétszer! Erről nagy részt én tehetek, de amikor menni akartam, akkor anyum ismét ki volt akadva és csak pattogott...

2010. febr. 27. 17:56
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező.Akárhogy is,a szüleid,sehogy sem áll jogodban lehülyézni.És nem fogom fülem farkam behúzni,mert egy kiscsitri azt mondta nekem.
2010. febr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Félt, mert azt látja h nővé érsz és a pasik is milyen szemmel néznek rád! Sajnos vannak ilyen szülők. Az a legjobb ha leállítod mikor veszekszik, h fejezze be!Nálunk a háztartáson, rezsin meg a cirkusz minden, nálunk apám kötözködik, anyu meg üvölt ha ideges, sőt nekiáll takarítani, szerencsére abba vezeti le az ideget.Próbáld meg kezelni őket vhogy.
2010. febr. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát igen.. Nálunk is a pénz miatt idegesek ennyire!! Ez nála nem tudatos, hogy rajtam vezeti le, csak én mindig megyek oda hozzá lenyugtatni meg segíteni neki, így miután tiszta idegbeteg úgy veszi le, hogy én is bántani és vitatkozni akarok vele szóval azért üvöltözik 0-24 órán keresztül..

Apám pedig meg sem érdemelné, hogy egyáltalán szóba hozzam. 10 éves voltam mikor meghalt a nagymamám és rá 1 évre meg elhagyott minket. 2 évig volt hogy a nyomát sem láttam, aztán egyre sűrűbben bukkant fel és már 2 éve ismét velünk él, de mi a haszna belőle, hogy megy a vita folyton megállás nélkül és akkora egy taj paraszt, amekkorát még a Föld nem hordott magán.. Ha én azt mondom kék akkor ő vitatkozik, hogy piros. És megmutatom neki, hogy de igenis kék nem ő még akkor is keres valami silány indokot hagy piros, amikor már ő is tudja, hogy kék! Én nem is beszélek vele. Nincs mit... Vagy ha épp mondanék valamit az vitába folyik át..

2010. febr. 28. 08:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!