Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele lehet szeretni újra...

Bele lehet szeretni újra valakibe?

Figyelt kérdés

9 éve vagyok férjemmel, már nem szeretem (van gyerekünk és anyagi okok miatt sem fogunk válni)

lehetséges, hogy majd újra beleszeretek?

mit lehet ezért tenni?


2010. febr. 27. 00:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Utazzatok el kettesben valahova, és csak egymásra figyeljetek, és beszéljétek meg, mi lehet az ok. Nem biztos, hogy meghozza az eredményt, sosem lehet iztosra menni, de nagyon is lehetséges.
2010. febr. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az nagyon nagy baj, ha csak az anyagiak és a gyerek miatt vagy vele. Mit jelent az, hogy nem szereted? A szerelem nem tart örökké, nem ezzel a tudattal házasodtál? Ha megismersz valaki mást, szerinted majd életed végéig szerelmes leszel belé? Hát nem! De ettől még szerethetitek egymást. Nálatok ez sincs meg? Mert ha nincs, akkor nagy baj van és nem érdemes együtt maradnotok. Ha pedig arra gondoltál, hogy csak egyszerűen nem vagy szerelmes belé, de szereted, akkor annyit tudok mondani, hogy ez teljesen normális folyamat.
2010. febr. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
szerintem bele lehet szeretni újra. ha nem most, egy év múlva. én nem borítanék egy kapcsolatot, egy kis elbizonytalanodás miatt. beszélgess a barátnőiddel. hogyan látnak ők titeket? utazzatok el valahová hosszabb időre. olvass ilyen tanácsadó könyveket - esetleg vannak jók. éreztesd a férjeddel, h. vannak azért igényeid. lehet, h. Te még fontos vagy neki, csak nem érezteti eléggé. (31,f)
2010. febr. 27. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Nálam is előfordult hogy megúntam a barátomat, elmúlt a rózsaszín köd.


Sőt olyan is volt, közben másvalakibe lettem (plátói) szerelemes. Nem történt semmi, csak sokat gondolkodtam a másik srácon. A pasimnak viszont nem mondtam semmit erről, mert bántani nem akartam :)

Így végülis pár hónap alatt el is múlt.


Utána pedig újra a barátomba lettem szerelmes :)


Eléggé elidegenedtünk egymástól.

Napközben nem csókolództunk, szex is ritkábban volt. Aztán rámjött az 5 perc, és elkezdtem kezdeményezni. Csókolgattam, próbáltam elcsábítgatni szexi ruhákban,

meg sokat kedveskedtem neki.

Aztán ő is ráharapott erre, és utána ő is fellángolt.

Így megint olyanok lettünk, mint egy friss szerelmes pár :)


Szóval voltak laposabb, és aktívabb időszakok.

Ez mind külsőleg- és belsőleg is megnyilvánult.

Tehát nem csak szex, hanem az érzelmek, érzések terén is.


Amikor jobban szerettük egymást, akkor többet akartunk együtt lenni. Nyilván.


Nem hiszem hogy lehet egy kapcsolat mindig ugyanolyan.

Hogy szerelem a kezdetben, aztán vége és onnantól kezdve tök unalom az egész.

Én úgy gondolom hogy ez inkább ilyen hullámzó dolog és igen, lehet valaki szerelmes a másikba újra meg újra is.


Mondjuk nem minden esetben. Mert pl volt a régebbi pasim, aki megcsalt, rajtakaptam, megbocsájtottam, nem hagytam el. Viszont később állandóan ez a jelenet forgott a szemem előtt, tehát hiába akartam, már nem tudtam igazán szeretni őt. Aztán végül fél évre rá mégiscsak elhagytam.

2010. febr. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Kilenc éve vagyunk házasok. Változó a szerelem és a szeretet érzése, ami függ a gondok mélységétől. A szoros összetartozás érzése viszont akkor is meg van közöttünk, ha hullámvölgyben vagyunk. Az pedig nem mond igazat, aki azt nyilatkozza mindig minden rendben, hiszen változunk az évek során, és változnak a körülményeink is. Fel a fejjel!
2010. febr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bele lehet szeretni újra, de kényszerűségből nem fog menni.
2010. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!