Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleség apának szólítja a...

A feleség apának szólítja a férjet, nem furcsa?

Figyelt kérdés

Az unokatestvérem édesanyja apának szólítja a férjét ( az én nagybátyámat, unokatestvérem édesapjàt ). A hétvégén a ligetben voltunk, és az anyja hangosan kérdezte - apa te is kérsz ?

És mi is a sorban álltunk mögöttük, és hallottuk mikor az egyik eladó halkan megjegyezte, hogy - uristen ez az apja?

Azt tudni kell, hogy a 8 év van köztük és látszik is, mert a nagybátyám szakállas 40es, a felesége meg 50kg szőke "cica baba"


2015. jún. 1. 11:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
64%

nem túl okos dolog, de az ő dolguk.

Én akkor szólítom apának, ha a gyerekhez beszélek. De ha férjemhez a gyerek jelenlétében, akkor nem. Nekem nem az apám...

2015. jún. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Vree ***** válasza:
35%
A férj meg anyunak vagy mamának, pláne ha valamivel idősebbek. Előfordul, nincs szerintem benne fora.
2015. jún. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
47%
Csak akkor, ha a gyerekek is ott vannak. De anyósom pl. apának hívja apósomat, vagy ha nálunk vannak, akkor papának. Apósom anyunak vagy mamikámnak hívja őt attól függően, itt vannak-e. :) Az én szüleim a keresztnevükön hívják egymást.
2015. jún. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Az unokatestvérem, szóvátettw, (többször is) hogy mások előtt ne szólítsa így (az apját ), de csak mosolyog rajta. Az én szüleim is a nevükön szólítjàk egymást, a családban nem szokás az ilyen. De az is lehet, hogy mèg fiatal (12 éves) és ezért érzi "cikinek" az édesanyja, hogy is mondjam, viselkedését
2015. jún. 1. 11:54
 15/29 anonim ***** válasza:
64%

"nem túl okos dolog"


Mert?

2015. jún. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
31%
Nem, nálunk apus, apukám(ha valamit nagyon akarnak) van:DD Az összes kölök így hívja, én csak az apusnak:D
2015. jún. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
58%
Másoktól nem fura, több házaspártól hallottam már.
2015. jún. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
63%
Én is apának hívom a férjem teljesen természetes. És valóban a gyerek miatt indult el, de most már így marad :-)
2015. jún. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
55%
Szex közben is apának hívja?
2015. jún. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
35%
És mi van akkor ha szex közben is? Mindenki mástol indul be. Szetintem humoros és kedves.
2015. jún. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!