Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Zoé és a...

Mit gondoltok a Zoé és a Mirabella névről?

Figyelt kérdés

Zoé elég rövid, ekkor kötöjellel kapná a szülei vezetéknevét, vagy csak simán az apjáét és két keresztnevet

Mirabellánál csak egy vezetéknév


Tudtok olyan neveket még ami szép, nem Hozéarmandó típus és nem is olyan mint pl Rákos, meg Nefelejcs nevek?


Fiú név is jöhet ami különleges és nem lesz 4 egy osztályban :D


2015. máj. 29. 16:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

páran kedvesek, hogy piros kezet nyomnak, csak tudnám miért...

agybaj van?

2015. máj. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Az max nálad . :) utálatos vagy nagyon .ha nekem tetszik neked nem attól méglehet Szép nev .. lehet nekem meg a te nevedtol fordul fel a Gyomrom. :):)
2015. máj. 30. 01:54
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Sz*r lehet, ha utálod az Attilákat.
2015. máj. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Joci_27 ***** válasza:
50%

Én sem értem ezt az egész név agybajt, hogy ciki normális nevet adni a gyereknek. A magyar nyelv tele van gyönyörű, kifejező és erős nevekkel, de mindenki a szaros sorozatokból meg filmekből művelődik, így aztán a gyereknek is olyan név kell, amit a tv-ben hallottak, mert a magyar név az milyen égő már. De ha egész életében majd le kell betűznie a nevét minden bemutatkozáskor, az nem ciki.

És ha másnak is ugyanaz a keresztneve akkor mi van? Erre van a vezetéknév. Persze a te dolgod, hogy hívod a gyerekedet (meg a szerencsés apukáé, már ha van beleszólása a dolgokba), de a névválasztásnál ne magadra gondolj,hanem arra, hogy annak az embernek az egész életét azzal a névvel kell leélnie, amit ráakasztottál.

Ezt az egész névújítást amúgy a "rejtett erőforrások" kezdték el, náluk volt Orsós Eszmeralda, meg Kanalas Dzsenifer meg Lakatos Brúszvilisz meg hasonlók.

2015. máj. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

#24 én is ezt mondtam nekik.

de látod leszavaznak...

kár ezeknek beszélni

2015. máj. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!