Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Zoé és a...

Mit gondoltok a Zoé és a Mirabella névről?

Figyelt kérdés

Zoé elég rövid, ekkor kötöjellel kapná a szülei vezetéknevét, vagy csak simán az apjáét és két keresztnevet

Mirabellánál csak egy vezetéknév


Tudtok olyan neveket még ami szép, nem Hozéarmandó típus és nem is olyan mint pl Rákos, meg Nefelejcs nevek?


Fiú név is jöhet ami különleges és nem lesz 4 egy osztályban :D


2015. máj. 29. 16:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Nekem alapvetően nem tetszik ez a két név, ne haragudj.

Mi is tervezünk babát a férjemmel, de még csak lány neveken gondolkodtunk. Mégpedig ezekben: Lídia, Hajnalka, Henriett, Emese.

22N

2015. máj. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Kiara?
2015. máj. 29. 17:00
 3/25 anonim ***** válasza:
27%

Emília

Ettől szebb női név szerintem nincs

2015. máj. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
Mesterkélt az összes. A Zoé csak görög vezetéknévhez mutatós, és passzoló, szemben a Zorával.
2015. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek már pont azok a nevek, amikből bizony lesz 4 egy osztályban. Legalábbis csak a Facebook ismerőseim közül háromnak lett Zoé nevű lánya az elmúlt egy évben.

Ha tényleg különleges nevet szeretnél, válogass innen: [link]

A két listában a jelenleg adható összes férfi és női utónév szerepel. Például Jerne vagy Korall, esetleg Ticián vagy Zebulon. Ezek például tuti nem jönnek szembe :D

2015. máj. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
75%
Hát a Zoé nekem kutyanév inkább (tudom, hogy lehet anyakönyveztetni, de ettől még ilyen hangulata van) a Mirabella meg túl hosszú és terjengősen romantikus. Én nem adnám, de tulajdonképpen nekem annyira kevés név tetszik, hogy akkor nem túl sokféle nevű ember rohangálna, ha erre hagyatkoznának a szülők.... :)
2015. máj. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

A Mirabellát most hallom először, de nagyon tetszik. Szerintem ez nagyon szép. A Zoét pedig egyáltalán nem szeretem. A Kiarával szerintem ki tudnának üldözni a világból, szerintem az borzasztó.:)

Nekem a Flóra a kedvenc lány nevem. Nem tudom megmagyarázni, hogy miért, szerintem nagyon nőies és olyan finom. A Franciska is tetszik meg a Margaréta, Panna, Blanka is.

Mindenkinek más jön be, olyat válasszatok, ami nektek tetszik. Illetve az nagyon fontos, hogy passzol-e a vezetéknévhez.

2015. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Engem Zoe-nak hívnak :D Csak nem zoénak ejtik. Én szeretem, errefelé ritka (főleg a kiejtés miatt), kint azért nem annyira. Úgyhogy egy szavazat Zoéra :D

20L

2015. máj. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nekem a Zoé és a Kiara, Kira is nagyon tetszik. A Mirabella nagyon nem, de a szimpla Mira már igen. Az Abigél, Anna, Annabella, Laura, Asztrid. Fiúk közül szép az Erik, Ármin, Vendel, Simon, Kilián, Máté, Noel. Nekem nagyon sok tetszik. :)
2015. máj. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Joci_27 ***** válasza:
82%
A Mirabella kicsit szappanoperás hangulatú, a Kiara meg inkább a cigánysoron lehet nyerő névválasztás. A Zoé meg olyan, hogy ha egy kicsit elharapják, akkor Zolinak lehet érteni.
2015. máj. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!