Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Direkt csinálja ezt velem?...

Direkt csinálja ezt velem? Nem szeret?

Figyelt kérdés
A problémám a férjemmel van. Fiatal házasok vagyunk. Folyton beletapos a lelki világomba mindig a régi dolgokat hánytorgatja fel és emiatt kevésnek érzem magam. Az utcán már a kezét se szeretem megfogni mert nem érzem magam méltónak hozzá. Ma is volt egy vita, amiatt hogy valami nem tetszett nekem és ezt megmondtam neki. Ő erre:- mit finnyázol? Másra nem voltál az mi?? Úgy érzem ha megmondom neki a véleményem akkor ő 3x osan adja vissza nekem azzal hogy belémtapos lelkileg. Mert neki nem esett jól hogy kinyilvánítottam a véleményem. Akkor így kell rögtön?! Mért csinálja ezt? Nem szeret vagy mi?? Multkor már betelt a pohár azt elköltöztem a szüleimhez de rá 1 óra múlva már ott is volt nálunk. Nem tudom mi lenne a megoldás.

2015. máj. 28. 16:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
9# akkor minek jön utánam ha egyszer elköltözök?
2015. máj. 28. 17:04
 12/17 vfrtom ***** válasza:
100%
Mert nincs kin uralkodnia. Hagyd ott csak szolgának kellesz, csicskának, addig tadd meg míg teljesen meg nem tör.Késöbb tettleg fog uralkodni, Te meg remegni fogsz a sarokban monoklival jobb esetben, rosszab esetben ö fogja a balesetin azt mondani , hogy megbotlottál a küszöbben, azért tört el a karod, többször.
2015. máj. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
mindig a szakitast / valast javaslom utoljara, de en is azt mondom, hogy hagyd ott, ha mashogy nem megy. nem azert megy utanad, mert annyira szeret, hanem mint ahogy irtak, uralkodni akar. sajnos ettol fuggetlenul lehet, hogy valoban erez irantad, mert csak a nagykonyvben olyan a szerelem, amilyennek sokan probaljak beallitani, de ne hagyd magad!!!
2015. máj. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Már írtál ki kérdést, ha nem oldódott meg, akkor nem tudsz mit csinálni. Nem tudja elfogadni a múltad és mindig fel fogja hánytorgatni. Szeret, de azért a férfiak többsége nem tudná ezt elfogadni, hiába a múltad.Vagy otthagyod, vagy beletörödsz, hogy ez mindig elő fog jönni. Lenézi a múltadat. De az nem te vagy, nem attól leszel valakihez méltó, hogy tökéletes múltad van. Nem titkoltad előle, elvett így is, akkor most már fogja be.
2015. máj. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a kérdésed, nem szeret. De miért csak most esik le?
2015. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Aki igy bánt folyton az jóhogy nem szeret. Csak birtokolni akar, elnyomni. Ha vele maradsz engedélyt fogsz kérni arra is, hogy levegőt vegyél. Költözz a szüleidhez és ne engedjétek be. Mondd meg neki, hogy vannak érzéseid és neked ez már fáj tőle, nem kivánod tovább folytatni. Menjen el. Semmiképp ne engedj neki, ne gyengülj el, mert akkor sose hagy békén. Plussz sosem tudod meg, hogy képes e érted harcolni, esedezni, változni és ez csak valami hülye ideiglenes elmebaj vagy tényleg ilyen valójában. Én hetekig, hónapokig tesztelném ezek után, ha békülni akarna.....aztán ha még 1x lealázna a semmiért akkor válnék 100%
2015. máj. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A kérdező prosti volt régen, a párja ezt nem tudja feldolgozni, nem hiszem, hogy a férje ne szeretné, csak bántja nagyon a dolog.
2015. máj. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!