Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás? Erre van megoldás? Szeret? Nem szeret? Direkt csinálja? Akr még valamit? Vagy ő sem tudja mit érez?

Figyelt kérdés
16 éves lány leszel.2 évig jártam a barátommal,ovodás korunk óta ismerjük egymást,sokszor jártunk és szakitottunk már alsóban de hetedik évvégén össze jöttünk és a hetedik nyarát a nyolcadiko évünket a nyolcadikos nyarunkat és a kilencedik osztály kezdetét is együtt töltöttük most februérban szakított velem,sűrűn veszkedtünk,de nagyon szerettük egymást,kedden még bezsélgettünk és mondta hogy szeret pénteken pedig már dobott sokat találkozunk buszon vonaton haza felé,,egyszer kedves másszor nem,nem tudom nélküle el képzelni az életem..nagyon fontos volt nekem ő olyan volt mint ha az apám lenne mert velem az igazi apám nem törődik és ő pótolta ez nekem..meg mindenben segített..egyszer hozzám szol másszor bunkó hozzám ér meg enegdi hogy az ölébe üljek a buszon ha nincs hely ir msn-en magától meg integet..de irsától vecsésig nem is beszélgetünk egymással..a barátnőm szerint mindíg néz engem ha a közelében vagyok sűrűn néz rám..foggalmam sincs hogy hogyan érjem el nálla azt hogy vissza jöjjön február negyedikén szakítottunk és most 17.-e van átjött hogy meg beszéljük adolgokat de azt mondta nálla kihült a szerelem de nem hinném mert nagyon szeretett ezt tudom és nagyon sokan látták hogy mennyire rajongott értem..hogy szerezzem vissza mit csináljak magammal hogy ujra fel keltsem az érdeklődését,nagyon hiányzik nehéz nélküle!lE KÉSTE MAJDNEM A VONATOT.EL SUHANT MELETTEM ÉS MEG SIMOGATTA A VÁLLAM HOGY JELEZZE HOGY KÖSZÖNT CSAK SIET A VONAThOZ VISSZA FORDULT ÉS INTEGETetT IS..DE HA A KÖZELÉBEN VAGYOK DIREKT HÚZZA AZ AGYAM A CSAJOS TÉMÁKKAL MEG MINDENNEL EGYSZER KEDVES MÁSZOR NEM WÁÁÁ KI VAGYOK
2011. febr. 17. 18:59
 1/2 poiu ***** válasza:
Nem lehet, hogy veszítettél egy szerelmet, ésnyertél egy barátot, akár testvért? Ha így van, és a barátomat tartanám meg, szerelmes könnyen lesz az ember...
2011. febr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én már nem tudom mit nyertem és mit veszítettem,de hogy érzem hogy ő az igazi és hozzám illő azt is tudom.Mi egy család voltunk,felnőtt gondolkodásunk volt,ott segítettünk egymásnak ahol tudtunk,de legfőképpen úgy érzem hogy egy testvért veszítettem el,és nyertem egy barátot,csak nem tudom hogy ő is így e gondolkozik,mit gondolhat,gondol e rám,tényleg túl tette magát vagy csak túl nagy a férfi büszkesége hogy meg alázkodjon előttem,foggalmam sincs,mit gondolsz?
2011. febr. 17. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!